Podla vás je krasna?

sivulienka

ako si tak pozeram dalsie videa od nej tak aj ona skusa kadeco mozne aby sa tej pliagy zbavila...proste ako ja...ale aj tak si myslim ze tym makeupom to tak vskutocnosti dobre nema ako to vyzera na tom videu...viem to na sebe lebo neikedy som sa tiez takto malovala az dovtedy kym som sa na seba nepozrela na dennom svetle :(

ale obdiv je v tom ze ona si svoje ego vie vyzdvihnut no moje je v tomto uplne potopene...

kidnervajko

A ešte niečo pre mudrcov tu v téme...

s akné je to veľmi ťažké a niekedy proste len tak odísť nechce... to dievča je teraz modelka a stále má mierne akné (toto konrétne video bolo natočené v roku 2010), čiže si nemyslím, že nezmenila stravu, alebo že sa neliečila.. niekedy na to nepomáha naozaj nič, napr. ak je to dedičné.

kinderko

toto video som videla pár dní dozadu prvý krát..

to dievča má môj obrovský obdiv, sama poznám aké je to sa každý deň nalíčiť, aby som mohla výjsť z domu.. našťastie nemám (klopem!) akné také, ako ona, no aj tak mám s tým problémy.. a ak si všimnete, keď rozprávala o tom, kde akné má, skoro sa rozplakala.. ja tento pocit presne poznám, pozrem do zrkadla bez make upu a neraz sa rozplačem.. je to strašná hnusoba.

a tiež osobne nenavidím názory ako "baby s troma tonamy make upu sú hnusné " a pod.. určite viete čo myslím.. dobre, ak má baba fajn (nemusí byť dokonalá) pleť a dá si na seba tonu make upu a púdru, to nechápem.. ale ak má akné a snaží sa ho zamaskovať... a robí to hlavne pre svoj dobrý pocit, samozrejme vždy treba s mierou, no je to pochopiteľnejšie.. ja mam tiež rada natural look na babách, iba mierny make up a trošku namalované oči.. no niekedy sa to s akné proste nedá, preto si rada hovorím

data.whicdn.com

sivulienka

je pekna ma pekne oci aj vlasy ale... myslite ze taketo akne sa da dokonale prekryt ? tato kamera nieje dostatocne kvalitna aby zachytila realitu...mozno farbu pleti vytonovala ale vyrazky a hrbolceky budu vycnievat stale... ja osobne nenavidim (aj na sebe) ked ma niekto na vyrazkach kila makeupu a pod tym makeupom a trblietkami vidno hrbole a niekde sa to supe a robia sa mapy... a hnusne je ekd ma dakto akne a da si tiene na oci a tie trblietky ma po celej tvari...hnusne

aurora666

nic v zlom, ale to fakt si niektori ludia myslia ze ked ma niekto taketo akne, tak len sedi na zadku a cape na seba makeup? ja som mala tazke akne, behala som po doktoroch, robili mi vysetrenia, nic, zdrava! skusala som menit stravu, rozne potraviny vysadit, nic nepomohlo, a potom mi niekto zahlasil, ved rob so sebou nieco...islo ma roztrhnut od zlosti, ako keby ma to samu nenapadlo, az roaccutane pomohol

Betka132

Ja som mala tazke akne aj v dospelosti, nic nepomahalo. Je tomu uz 5 rokov co som brala Roaccutane pol roka a zazracne pomohol. Doteraz mam plet peknu. Hoci niekedy sa to zhorsi, mam aj obdobia, ked sa mi vyrazky tvoria zas viac, ale uz nikdy to nie je tak zle ako bolo. A potom mam zas obdobia aj par mesiacov ked mam da sa povedat krasnu plet, bez akne, len sem-tam sa nejaka malicka vyrazka vyhodi. Ale to sa asi skoro kazdemu. Som tomuto lieku moc vdacna. Ja som nemala taky zazracny make up ako toto dievca z videa a okrem toho sa mi strasne ale uplne strasne mastila plet. Hormonalna antikoncepcia to ciastocne brzdila a vdaka nej som mohla existovat aspon ako-tak.