Podla vás je krasna?

letoleto

Je velmi pekna.Ma pekne crty tvare.Ja som si vsimla ze vacsinou ludia co maju pekne crty tvare maju nejaky problem s pletou a ludia co maju trosku nie az take pekne crty tvare- maju KRASNU PLET./no su aj cest vinimky/

viktoria1992

mam podobny problem..povedala by som, ze este tazsiu formu akne..tiez si davam kazdy den mnozstvo makeupu, ale pri mojej forme too az tak dokonale prekryt nejde..obdivujem ju ako to zvlada s usmevom..je skutocne krasna..

kafe

ak sa stravuje zdravo a pleť nechá pár krát do týždňa i dýchať (je bez make upu) tak kočke fandím. Asi ju začnem sledovať aj ja :)

Monii

nenabehla na roaccutane, ma len jednu oblicku, roaccutane nesmie :) sledujem ju uz veeelmi dlho, je super, aj krasna, velmi mudra.. je zdravo skusala aj vyradenie mliecnych vyrobkov a vtedy mala menej zapalene akne, ale aj tak sa jej stale tvorilo..

PaSi

Je to dost stare video. Ta kocka uz davnejsie nabehla na Roaccutane, takze predpokladam, ze teraz uz ma omnoho lepsiu plet :o)

miss

Ten make-up je dosť drahý, takže je možnosť že je schopný to tak zakryť. Ale ona tam má toho oveľa viac.. Asi 4 rôzne make-upy.. Púdre, korektory, finišujúce spreje.. Všetko

weird_

podla mna je to velmi pekna baba, fakt sa mi paci. bez ohladu na to akne, ma pekne crty tvare...

ale co mi napadlo, ze keby na tvar nekyda denne tolko chemikalii, ktovie ci by jej po nejakom case to akne aj neustupilo. (vyhybat sa chemikaliam zo stravy a celkovo jest zdravo samozrejme tiez neublizi)

ved nehorazne vela toho na seba nacapala, nie? (mozno mam skresleny pohlad lebo nenosim make up vobec, ale...)

Betka132

Tak toto je fakt riadne zazracny make up, ja len ziram! Ja som vyskusala uz mnozstvo make upov a ked mam riadnu vyrazku tak dokonale mi ju neprekryje ziaden! Toto musi byt make up co pouzivaju filmove hviezdy, to podla mna dokaze dokonale zakryt aj znamienka alebo tetovanie. A pritom vyzera uplne prirodzene, nie ako s klasickym make upom, ked si ho date vela vyzera to jak maska. A k samotnemu dievcatu, je to velmi pekne dievca. Ma krasne oci, dokonaly nos, pery, uplne rovne zuby, je fakt kraska. A co sa tyka jej akne, ma ho naozaj dost zle, ale to je choroba, baba by sa mala hlavne liecit. A nemyslim, ze je to zo stravy, keby mali vsetci co sa zle stravuju mat take tazke akne ako ona, tak zo 100 ludi na ulici stretnes jedneho co tazke akne nema. Akne je choroba ktora sa da liecit liekmi. Viem o com hovorim, presla som si tym tiez, trpela som tiez tazkym akne, pred par rokmi som brala Roacuttane a odvtedy mam celkom dobru plet.