Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moja výška, môj problém

Príspevok v téme: Moja výška, môj problém
Gormogon

Ahojte. Mám 14 rokov a mám taký problém. Meriam len 171 cm. Od 11 rokov som každý rok vyrástol cca 10 cm ale tento rok za 6 mesiacov asi iba 2. Na internete som si našiel informácie že človek rastie asi približne do 18 až 20 rokov. Ale mne sa teraz ako čítate rast spomalil. Pijem každý deň mlieko. Od šiestich rokov sa venujem športom. Hrávam futbal, basketbal, volejbal atď.

Myslíte že nato mal vplyv šport? Mám ešte šancu vyrásť? Strašne by som chcel mať aspoň 180 cm. Prosím vás, Nepíšte mi komentáre že 171 cm je dobrá výška. Pre mňa nie, nie som s tým spokojný.

Ďakujem

mifor

Ináč milý Gormogon, Tvoja výška v rastovom grafe je v mediáne, čiže si normálne priemerne vysoký, stačí sa len pozrieť do grafu. Takže nevymýšľaj, máš normálnu výšku.

mifor

Kaaatty, to s tým rastovým hormónom myslíš akože vážne? Ten sa dáva ľuďom, ktorý ho naozaj potrebujú, napríklad pri jeho nedostatku, alebo iných určitých diagnózach, pri ktorých je indikované jeho podávanie. Zdravým ľuďom s normálnou výškou sa nepodáva, na to je pridrahý.

Kaaatty

Niesom si ista ale skus sa spytat u svojho lekara na rastový hormón ktorý by ti pichali injekčne. Nieco som o tom pocula ale niesom si ista... Ci to robia. Aj u nas tak sa spytaj.

olivka30

ano na chalana mas zatial vysku malu (ale nie je to extrem), ale vzhladom na vek je ta vyska normal. urcite este vyrasties. to ze sa spomali rast je prirodzene, ved nemozes stale kazdym rokom az do 18stky narast 10 cm..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moja výška, môj problém - Fórum - ZDRAVIE.sk