Psychicky teror od priatela pre ziarlivost

Príspevok v téme: Psychicky teror od priatela pre ziarlivost
Lucka543

Dobry den, ani neviem co od tohto ocakavam, mozno radu, alebo skusenost aj ked nikomu neprajem.
Mam priatela polroka, vsetko bolo v poriadku zo zaciatku. Ale teraz zistujem ze je hrozny nervak. Najprv to boli slova, ze ma prefacka a pod.co som brala s odporom, teraz nema problem to urobit.
Skrtil ma, fackal ma, vydiera ma, vykopal mi jamu, ze ma zastreli, ze spravi zomna socku pred rodinou.... Mne sa to tak hnusi taky chlap! Potom ho odmietam a nadava mi do stetiek.
Idem von, len do obchodu a je mi zle, zaludok mam v krku, stress, nevedela som ochopit preco ale to mam z neho. Ja uz nevladzem ... :(
Poradte co mam robit, byt dobra a drzat hubu alebo neviem. Rozist sa nechce, chce dieta ...

renushik

čo tie ženy vedie k tomu, aby zostávali s takýmito tupcami? to majú vážne tak málo sebavedomia, že si myslia, že si nikoho lepšieho nenájdu alebo čo? alebo musia mať nutne nejakého chlapa, čo na tom, že ju otrieska o radiátor, ale hlavne, že nejakého majú? ak sa máš aspoň trochu rada, ber nohy na plecia toto lepšie nebude

Aisha5

Leele333 ja viem, aky je dnesny svet zhovadeny. Ibaze taketo veci trpia zeny vacsinou po svadbe, ked uz je neskoro a nemozu ujst... Lenze tu mi proste nejde do hlavy, ze 21 rocne dievca, nezavisle, zijuce s rodicmi rozmysla, ci si zalozi rodinu s tyranom a pychicky narusenym psychopatom, ktory ju bije a vyhraza sa jej uz teraz. Ani zo strany toho dievcata to nieje normalne. Ktora normalna zena dobrovolne rozmysla, ci porodit dieta psychopatovi, ktoreho sa uz teraz boji?

Veronika_27

Milá Lucka,
v žiadnom prípade s ním neostávaj. Požiadaj o pomoc hocikoho koho môžeš aj nemôžeš a odíď od neho. Sama vidíš, že časom sa jeho prístup k tebe zhoršuje. Neskôr ťa bude najpravdepodobnejšie aj týrať, doma, kde budeš sama a nebude o tom nikto vedieť, navonok sa bude tváriť, aký je on skvelý k tebe ale NEBUDE!

Aisha5

Na tvojom mieste by som si nahrala dokazy v telefone, kde sa ti vyhraza, ze ti odtrhne koncatiny, vsetky sms, alebo by som si tajne nahrala vase rozhovory, aby si potom mala dokaz na policiu alebo sud, ak by ti skutocne ublizil. Pises, ze je vazne chory. Sedi v nom obrovska ziarlivost voci tebe, ze ty si zdrava a schopnejsia ako on. Preboha ved on je normalne patologicky ziarlivec a uchyl. Je tebou posadny, ked sa pozera na teba, nevidi zenu, ale jeho majetok, s ktorym si on moze nakladat ako sa mu zachce. Z tvojej strany by bol vrchol egoizmu mu porodit dieta. Az potom by si vedela, co je to bezmocnost, ked nebudes moct pomoct vlastnemu dietatu a budes sa len prizerat, ako ho ten tvoj uboziak-psychopat tyra a bije pred tvojimi ocami a ty nebudes moct urobit nic. Myslis, ze to dieta bude mat rad? Nie, bude to pre neho len dalsi prostriedok, aby ta psychicky vydieral. Napr: "Urob, co som ti povedal, lebo malemu zlomim nohy, alebo vypichnem oci". A ty budes musiet urobit aj tu najspinavejsiu vec, aby si zachranila svoje dieta... DIEVCA ZOBUD SA!!!! Konaj teraz kym sa da!!! A nespi s nim, za ziadnych okolnosti!! Este stale nechapes, ze si kopes vlastny hrob? Ze ten priatel je tvoj buduci vrah? Hrozne slova, ale toto je realita. Ak budes s nim pokracovat, tak zomries.

vlinka

Presne ako pise Manow, mysli na to dieta !! Aky zivot ho caka? Detstvo s tyranom, s clovekom ktory bije jeho matku, ktory ju psychicky tyra a vydiera! Myslis, ze ten clovek nebude bit vase dieta? Ze sa mu nejaka ta bitka neujde? Zijes v strasnom vztahu, tu nie je ziadna laska! On ta nemiluje, a nebude milovat ani vase dieta! Clovek, ktory miluje miluje tak, ze by pre toho druheho urobil vsetko, miluje ho vrucne a s citom, chce aby sa ten druhy mal dobre, aby bol stastny a spokojny. Laska to je pohladenie nie facky. Je to cit a nie psychicke tyranie! To co citi tvoj clovek k tebe nie je laska, je to choroba, posadnutost moct niekoho vlastnit a ublizovat mu! Urob nieco Lucka, hadam nechces prezit cely zivot v strachu. Porodit v tomto vztahu dieta je najhorsie co mozes urobit. Okrem toho ze budes trpiet ty, bude tak isto trpiet aj to male. Necakaj, ze sa ten clovek zmeni, NEZMENI SA !!!!!! Je to v nom dane, je naruseny a mal by sa liecit. Inak by ma velmi zaujimalo co hovoria na tvojho "priatela" rodicia? Vedia, ze ti tak ublizuje? Alebo sa to pred nimi snazit ututlat a nevedia o tom? Lucka ja mam s teba pocit, ze ho obranujes, ze to trpis...prosim ta opusti ho lebo inak si znicis zivot !!!!

Manow

Lucka neviem presne, ako ste na tom, či už spolu bývate a ovláda tvoje financie a neviem čo ešte, to by som ešte pochopil, že sa vôbec pýtaš, čo robiť. Ale ak máš kam ísť a po prvom prefackaní a vyhrážaní si neodišla, tak si kra*a! Prepáč, že sa takto vyjadrujem, no hnevájú ma takéto ženy, ktoré zo seba nechajú robiť lacné handry.. Nemáš trochu sebaúcty? Porodiť mu dieťa? Tak mu ho daj, nech môže mlátiť teba aj toho malého, veď čo.. Ten malý si isto zaslúži prísť na svet, ktorým ho bude sprevádzať tyran. Myslíš, že tomu malému bude príjemné pozerať sa na to, že mu niekto bije mamu? Len potom maj na vedomí, že za to môžeš ty! Za jeho skazené detstvo a tvoj skazený život..

Nerob to tomu malému prosím.

Alebo je potom táto téma vymyslená, v čo dúfam..

magnezia

Lucka utekaj od neho najrychlejsie ako sa da. Ved to je chory clovek, ved ta ponizuje a ublizujete ti!!!! Hadam by si takemu choremu cloveku neporodila dieta? Urcite by si vybijal zlost aj na nom !!!! Ved to nie je normalne, utekaj od neho... najdes si lepsieho !!! Od tohto tvojho je lepsi asi kazdy chlap !!!!

Iba Katka

Preboha dievča spamätaj sa, vravíš, že nie si nejaké zakríknuté dievčatko, ale presne tak sa správaš. Namiesto toho, aby si urobila jednu jedinú rozumnú vec a odišla od neho, tak sedíš doma na zadku a čakáš?

Lucka543

Bývam s rodičmi momentálne. Ani sa nechystám odísť i keď vek by bol. Ono to práve nie je také, že by ma pravidelné stále mlátil, to nie lebo by som mala dôkaz, ale on psychicky, chápeš? povedz mi to lebo ti dokaličim ksicht, a zakopem ťa a podobne. Ešte raz mi nebudeš zdvíhať mobil, odtrhnem ti končatiny. A on je prepnutý, je toho schopný. Nakoniec ho sám Boh trestá, kedže je vážne chorý.