Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aká je správna váha?

BcMia

ahoj, a koľko máš rokov? Neboj sa, myslím že si ešte mladá a určite časom priberieš.. ja mám 22 a cca160 cm a 45kilo a nevyzerám už konečne vychudnuto, tak normálne aj cici sú aj rici dáka malá tam je :D aj ked sa to podla čísla na váhe nezdá, som spokojná.. No ale keď som mala okolo tých 149 ako máš ty, mala som len nejakých 35 a tiež som sa tým trápila, lebo som pravidelne jedla no pribrať sa mi nedalo. no časom sa to upraví neboj sa. Je to len výhoda že máš menej ak sa stravuješ normálne.

Lulu2011

ved to ten pohyb a ziadne fast foody, no vsak ona napise, predpokladam, ze je to piatacka, alebo max. siestacka na ZS

Maoam

Lulu, ale vtedy, ked sme boli male my, bola ina strava, nejestvovali fast-foody, dalej nemali sme internet, iPady, iPody, mobily, nic....

Vtedy sa chodili vzdy VON hrat sa daco s kamosmi, ci uz volejbal alebo na plavaren a tak.
Doma bolo v telke par programov a dost.

Maoam

ja som mala podla lek. zaznamu vo veku 11 rokov 154 cm a 36kg, v 12r. 157cm a 42kg, bola som stihle decko, take normalne a to sme degvili vtedy jedla od rana do vecera do seba, ale bolo aj vela pohybu

Lulu2011

pamatam si to, lebo do cca 16 rokov som stale riesila, ze chcem pribrat :))) az potom som sa dostala na top dokonale miery, ked som zoženstela

Lulu2011

Maoam - ved to ano, len ani 12 rocna nemusi byt velrybka, lebo potom sa to vlecie vacsinou cely zivot, ale inak co si pamatam zo svojho detstva, sme mali opacni problem baby, sme boli strasne chude, aj ked sme zjedli 3 rezne na obed :)) dnesne teenagerky su jedna hroza, asi to len žerie a nic ine nerobi

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aká je správna váha? - Fórum - ZDRAVIE.sk