Ide na mňa príliš rýchlo

Príspevok v téme: Ide na mňa príliš rýchlo
xmoniax

Ahojte, vo februari som sa rozišla so svojím ex, bol to veľmi nevydarený vzťah, nevážil si ma, dodnes to ľutujem a zisťujem, že ma to aj dosť poznačilo a bojím sa ďalšieho vzťahu...
Pred mesiacom som si začala písať s bratovým kolegom. Písali sme si týždeň a on mi už písal, že cíti, že nám to vijde, že som preňho ideál podľa toho čo mu píšem...Po týždni sme sa začali stretávať, moc sme si sadli, a zistila som, že je pravý opak môjho ex, stále ma vie rozosmiať a nič mi pri ňom nechýba a to isté aj on o mne hovorí, že mu nič pri mne nechýba...No ešte sme sa ani mesiac nepoznali a už mi povedal, že ma ľúbi, v 3.týžni dokonca, že ma miluje, aj sme sa už spolu vyspali, plánuje so mnou budúcnosť,.. Proste sa mi zdá, že všetko sme nejak predbehli a bojím sa, preto som mu ešte stále nepovedala, že ho ľúbim, bojím sa to vysloviť, hoc pokaždé ako som s ním sa mi to slovo derie z úst, no bojím sa bojím, že to znova zas zle dopadne (nikdy som nemala šťastie na pravých). Jáj, a on je odo mňa o pať rokov starší, ja ešte študujem a on pracuje, tak možno aj preto to on berie všetko takto zhurta?? čo myslíte, je normálne, čo mi on robí? je to celé v poriadku??

kaja2

No neviem ako niekoho môže milovať po tak krátkom čase...Podľa mňa sú to príliš silné slová a hlavne city. Možno tým slovám len neprikladá nejaký veľký význam..Na tvojom mieste by som to však neriešila, uvidíš ako sa to vyvinie časom. Nepremýšľaj príliš nad tým, lebo si to pokazíš. Nechaj to plynúť, hlavne, že je vám spolu dobre. to je podstatné.

prievaan

Z jeho strany je to ok, on je v pohode, ty máš blok a potrebujes čas.. príliš skoro si vhupla do noveho vzťahu, ale uz si v nom tak sa uvoľní , ver mu a nechaj sa hyckat :)