Mam 29 a netuzi po dietati...som divna?

Príspevok v téme: Mam 29 a netuzi po dietati...som divna?
ariame

Ahoj,

mam 29 a vobec v sebe nemam take tie matrske sklony a tuzby po dietati. Vacsina byvalich spoluziacok zo strednej ma uz deti a rodinu. Ja nemam ani priatela uz 4 roky. Som asi trocha divna. Obcas je mi smutno ze som sama, no aj som si zvykla.

No aj keby som niekoho mala, neviem ci by som chcela dieta. vobec ma to nelaka, mam kopec inych planov...milujem cestovanie, chcem vela cestovat, mam svoje pracovne plany, veci co chcem vyskusat...no zalozenie rodiny a dieta v tom niesu. Som zvyknuta robit len to co moje telo a ja naozaj chcem, a kedze ma dieta vobec nelaka, tak sa do toho urcite nehodlam nutit.

No je to normalne ze v mojom veku netuzim po dietati, ked vacsina bab z mojho okolia nadsene dava na facebook fotky svojich ratolesti.

co si o tom myslite?

Matej

beskyd máš pravdu.. odteraz to riešim radikálnejšie.. nemá zrejme význam tu niekoho na niečo upozorňovať keď to je aj tak potom otočené proti nemu..

xxy

neviem beskyd, ja som sa len opytala 23 rocnej zabezpecenej s deckom a hned som bola oznacena ako zavistliva. ale ked na to prides, daj mi prosim vediet.

beskyd

admin bude este mlade ucho:)) ..ked nevie ze do takychto zenskych hadok sa nema miesat a ked si zeny skriabu oci a skacu do vlasov tak sa ma drzat stranou:))) si to zlizne najviac este:)
.
inak ked sa mozem spytat, je podla vas nejaka teoreticka moznost spytat sa niekoho akym sposobom si zabezpecil dany materialny alebo akykolvek iny standard bez toho aby sa mi kladlo za vinu ze zavidim? to sa clovek nemoze pytat z prostej zvedavosti kvoli rozsireniu obzoru?:) kedze taketo netove fora sa len tak hemzia ludmi co ledva zmaturovali a uz maju pomaly vlastne jachty tak to k tym otazkam prirodzene zvadza.. nie kvoli zavisti ale kvoli inspiracii, vlastnemu poznaniu a vyhondocovaniu doveryhodnosti a sudnosti diskutujucich, nic viac.

M 25

Matej, očividne si ani ty nič nepochopil .. ja som nikde nenapísala, že práve ona zlatokopkou je!! to bola len taká myšlienka ...

xxy

Matej, nevies kde smeroval, lebo keby si vedel, nenapises to, co si pisal. je mi jedno, ako dlho si tu, ale ked raz robis na fore admina, mal by si byt nestrany a nie este urazat. ked niekto obvini zo sebectva zeny, co nechcu deti, lebo ich jednoducho z nejakeho dovodu nechcu, je to trapne. ja som sa vyjadrovala iba k sebeckosti a nadvazovala som na prispevok dede2222. ty ako admin by si nemal ma urazat z toho, ze som zavistliva (i ked si sa to snazil vseobecne zaobalit), neviem, ci si okrem mna myslel aj niekoho ineho. ja som tiez na fore neni 2 dni a nemam tendenciu sa s ludmi hadat, ci ich zbytocne urazat. ale ked niekto raz tresne hovadinu, nech si za to zodpoveda.

BcMia

bývalé spolužiačky čo majú 23 a majú už deti, sú väčšinou z menšej dediny, kde sa toto považuje ešte za takú bežnú vec, mať dieťa a mať ho čo najskôr. Na dedinách majú rodičovské domy, buď z ich strán alebo z partnerovej strany v ktorých je dosť miesta aj pre ďalšie dieťa. Vedia zatiaľ kľudne vyžiť a sú šťastní, celá rodina a nehádajú sa čo je koho. Ja si to neviem predstaviť, kedže sme nikdy nemali žiadny dom, potrebovala by som dlhoročnú veľmi dobrú prácu na to aby som si mohla dovoliť nejaké slušné bývanie a ísť popri tom na materskú..