Som psychicky na dne + obezita

Príspevok v téme: Som psychicky na dne + obezita
neviemktosom

A teraz uz vazne. Potrebujem schudnut do septembra aspon tych 10 kil. Mam 12 rokov a je to hroza. Nie som ziadna bulimicka ani anorekticka, toto co sem napisem, je proste hroza. Mam 163centimetrov a 90kil!!!!!!!!! Ak ste neomdleli, tak pokracujem... Mam nadvahu a skusala som ovocnu / zeleninovu dietu a stravu s pohybom 5x denne. No nic nezabera, som zufala. Od zajtra zase zacinam so stravou 5x denne, ale ja uz placem od rana do vecera, 1.jula som si hovorila, do septembra budes mat 68 kil, ty to zvladnes, a nabrala som dalsich 5 alebo kolko.Som uz na dne...pomoze mi niekto??? prida sa a povie nejake tie rady? dakujem : (

xdanielax

Hlavne sa nevzdavat. Strava 5x denne je ten naj sposob, len musis byt dosledna. Cela dieta je o pevnej voli, o nicom inom.
A nehladuj. Rodicom vysvetli, ze sa chces zdravsie stravovat a ked napr. idete niekam do mesta a je cas desiatovat daj si banan alebo jablko, alebo si kup jogurt.napoj (biely), acidko... Dokonale prenosne veci, to sa da zvladnut vzdy :-)

neviemktosom

A zase je koniec prazdnin, a ja nic...som na dne...jedla som asi tyzden 5x denne ale potom sa to zlomilo...jem kedy chcem..chcem jest pravidelne a nasi ma zoberu do mesta, tam vynecham desiatu aj obed...no jak mozes chudnut, ked nemam pravidelnu stravu...asi sa uz zblaznim fakt...pomoze mi tu niekto?? dakujem velmi pekne..fakt....