Lieky na odstránenie bolesti pri menzese

Príspevok v téme: Lieky na odstránenie bolesti pri menzese
Kikaxxxxxx

Čo vám najviac zaberá? Buscopan, no-spa, ibalgin, paralen alebo panadol femina? Alebo nieco iné? Lekárka mi odporucila nejaký prírodny preparat proti bolesti :) tak možno vyskusam ak by sa mi tie neznesitelne bolesti vratili... Minule ma brala sanitka... proste hrozne nieco. Prosim vas nejake rady co vam zaberaju, dakujem.

RNG

Nuz mnohym zabera yam(2 gramy , 10% diosgenin), to upravi rozblaznene hormonalne hladiny, inym protizapalovy pupalkovy olej(3 az 5 gramov), inym damiana black cohosh a Dong Quai, atd.

zuzka49

Ja mam tiez hrozne bolesti,nemozem nic jest,pretoze hned vsetko vyvratim. Pred par mesiacmi som pri kramoch nevracala,takze som brala Ibalgin,ale teraz,ked je zaludok citlivy,tak uzivam Panadol Femina,ktory nedrazdi zaludok. Je slabsi ako Ibalgin,ale aspon nieco... Vyskusala som aj teple obklady na brucho,teple kupele,rozne caje,ale vzdy musim siahat po tabletke.

amanda23

mne pomahal vzdy Panadol Femina, daj si aj dva a teply elektricky vankus na brucho a tiez si "uzila", raz som v praci aj odpadla na wc od bolesti, po porode uz ani stopy po krcoch....

Leonka77

z tabletiek mne pomohol aulin je ale na predpis...ale lepsie fakt ten kupel alebo nieco teple na brucho, nez si nicit pecen tabletkami.

nikbbikb

vsetky tabletky ktore som zatial skusali mi nezabrali, najlepsie pomaha teply kupel alebo si daj do plastovej flase horucu vodu a priloz na brucho, neverila som kym som to nevyskusula;) je to lepsie a urcite zdravsie ako nejake tabletky