Dcera a kamaratky

Príspevok v téme: Dcera a kamaratky
hviezda01

...ani neviem,ako zacat...dcera je dost introvert,ma sice kamaratky,ale kazdu chvilu sa kamarati s inou..niezeby bola vyberava,ale raz sa pohasteria s jednou,potom sa kamarati s dalsou a tak..vraj je to v takom veku normalne..brala by som to,a viem,ze to tak je,ale...dostala som sa dcery na fb,a citala som si jej spravy,skoro vzdy pisala ona ako prva niekomu a volala ho,alebo ju von...dost casto pouziva otazky tipu...rozpravas sa so mnou??..akokeby sa bala,ze sa s nou ten dotycny nebavi...predomnou hra,ze je vsetko ok,aj ked sa jej pytam,ale viem,ze jej chybaju kamaratky...viem,ze aj ona ma svoje chyby,ale kto ich nema...neviem,ako by som jej pomohla..:-(....asi nijako,to si musi ona sama...ale napriek tomu ma to velmi trapi,ked viem,ze by chcela ist s von,ale nema s kym,lebo ju odstrkuju..:-(momentalne ma svoju najblizsiu kamaratku na dovolenke,tak je cele dne doma,ked vola dalsej spoluziacke,tak jej ta radsej povie,ze jej je zle,a chvilu na to ju stretnem s inou...vtedy ma to o to viac, boli,ked viem,ze ju oklamala..:-(co mi poradite?

hviezda01

mozno si poviete,ze z toho robim zbytocnu vedu,ale neriesila by som to,keby mi cca rok a pol doma neplakala,ze sa s nou v skole nikto nebavi...srdce mi to trha..:-(