Necakany rozchod zo dna na den

Príspevok v téme: Necakany rozchod zo dna na den
Patrixx

Dobry vecer prajem rad by som sa podelil o moj problem a zaroven som zvedavy ako celu situaciu vidi nezainteresovana osoba alebo niekto s podobnym problemom.Asi pred dvoma tyzdnami sa somnou rozisla priatelka s ktorou sme mali 1.5 rocny krasny vztah nebola to moja prva priatelka takze viem ze to bolo ozaj vynimocne hned na zaciatku sme zistili ze mame spolocne zaujmy,nazory na zivot bolo toho dost aby som si uvedomil ze to je osoba s ktorou by som si vedel predstavit buducnost po case sme si ju aj naplanovali pekne secko kraaasa ako z ucebnice.Nehaadali sme sa casto a ked ano tak vacsinou koli mne mojej povahe lebo niekedy reagujem neprimerane ale secko v raamci normy a som clovek ktory zije zivot na plno takze sa mi zopar krrat stalo ze som sa s kamosmi bavil dlhsie ako som chcel alebo nie vzdy som dodrzal sluby a celkovo nebol som najzodpovednejsi ale casom sa to zlepsovalo aj ked velmi pomalicky ale predsa.Vzdy sme si to nejak vykecali a zakazdym nasim problemom ako by silnela aj nasa laaska.Odisli sme do zahranicia za praacou aby sme mohli spolu zit a zasa to bolo secko krajsie.lenze po 4 mesiacoch som prisiel o praacu a museli sme domov.po cca 2 tyzdnoch sme sa pohadali a rozisla sa somnou.Odovodnila to tym ze sa to v nej nejak nazbieralo zrazu vidi fakt len to zle co som kedy urobil ako keby to dala do jedneho celku a urobila z toho jedno velke zlo.poznam ju velmi dobre je to uprimny clovek ak by bolo nieco zle urcite by som si to vsimol.absolutne nic nenasvedcovalo tomu ze sa chce rozist par krat sme sa bavili ze to a to by som mal zmenit ale vsetko bolo krasne bola stastna tak som to bral dost na lahku vaahu.Nikdy mi nedala nejake ultimatum ze ked sa nezmenis tak koniec.Ak by to urobila samozrejme ze by som urobil maximum ale ona to zo dna na den ukoncila ako blesk z jasneho neba.Prosim ju nech mi da sancu ze secko zmenim som ochotny urobit vazne vsetko ale neda si povedat stale dookola opakuje ze mal som rok a pol na to aby som to zmenil ze ona sa snazila.Som dost sebavedomy silny clovek ale toto ma uplne polozilo aby toho nebolo maalo tak vsetko sa zacalo kazit nic sa mi nedari ludia sa mi otocili chrbtom uplne vacsina ani sama nevie preco podla mna.takze som ostal uplne uplne sam nemam sa pomaly ani s kym porozpraavat alebo za kym ist tak som zavrety doma vacsinou a snazim sa aby sa vratila naspat ale ze nechce ked som ju videl naposledy citil som videl som ma nej ze ma stale velmi miluje ale ze uz ma nasho vztahu dost a radsej bude trpiet ako by mala byt somnou.Priznam si ze som nezodpovedny dost ale ked sa pozriem na ludi okolo mna tak som na tom v pohode.Som clovek ktory ked miluje tak miluje na plno vzdy som verny dovera je pre mna strasne dolezita ale to tiez nebol nikdy problem verili sme si.ako kazdy topiaci chytam sa slamky a neviem ako to mam riesit ci mam jej dat chvilku pokoj alebo sa zmierit s tym ze uz je koniec ?Momentalne som v situacii ze si nedokazem predstavit ako sa s tym da vyrovnat.Budem vdacny za nazor akykolvek negativny pozitivny nieco od coho by som sa vedel odpichnut.Dakujem

kyosx

no vies, u zien to funguje tak, ze ta upozornuju na chyby a ocakavaju ze muzi to pochopia a zmenia sa aby boli oni spokojne. ale pokial nejak netlacia, muzi sa proste nemenia, a aj ked tlacia, tak sa to malokedy pohne. ona na teba netlacila lebo dufala ze to proste pochopis a zmenis sa lebo to budes chciet sam. ale ty si to nepochopil a ked jej dosla trpezlivost tak sa s tebou rozisla. slova a sluby su nanic. ak chces aby sa vratila, musis sa ozaj zmenit. a ktovie ci este bude chciet. a neporovnavaj sa prosim ta s inymi. ona nechodi s inymi, ale s tebou. howgh.