O com je tento zivot?

Riller

Paci sa mi ako vacsina v tejto teme ma rozdielny nazor.

Pravdu povediac Zivot je super ked mas dobru rodinu a vek od 4 - 13 alebo tak.

Postupne ako clovek starne zistuje ako to je okolo neho.

Najhorsi nepriatel cloveka je Nizka iteligencia, tym nemyslim normalnu inteligenciu ako vedemosti, ale dusevny rozvoj, pretoze ludia nie su schopny pochopit ze rasizmus a ublizovanie druhym nie je zivot aky chceme. Alebo ano ?

Na druhej strane s vysokou inteligenciou prichadza moc a moc vytvara dominanciu, aby sa jeden mal dobre.

V kazdom pripade ludstvo nema sancu na prezitie. Sme druh ktory je primitivny a namiesto toho aby investoval do technologi na cestovanie cez solarny system, investujeme do zbrojarskeho priemyslu obrovske peniaze, a technologie ktore mali byt prevratom vo vede, sa zmenili na nuklearne zbrane.

Technological progress is like an axe in the hands of a pathological criminal
-Albert Einstein

Lulu2011

ze...strasne vela depresii je, ja sa ani necudujem, zistujem, ze zivot je tazky, casto sa bojim, co bude, co nas caka...

eva321

Heh, už viem v čom bude vlastne spočívať koniec sveta, všetci stratíme svoj zmysel a tak ľudstvo zanikne. Už tak vela ludí prepadá depresiám, že ak to takto pôjde ďalej, tak sa tu všetci do jedného pozabíjame...

Lulu2011

ja zmysel mam, som tu celkom rada, len keby tie choroby neboli, to ma obmedzuje a velmi :((

niekedy si myslim, ze vsetko ma svoj zmysel aj zle veci, ale potom ma napadne, ze mozno ziadna spravodlivost neexistuje a kazdy ma dane ako vysli kocky

no nechajme sa prekvapit, co bude po zivote na Zemi