Mám 25 a idem na medicínu.

sweater*

haha :D ja by som si take prispievky ako klarin nevsimal, pretoze to smrdi len cistou zavistou, ale ty si jej teda pekne nalozila :), som ozaj zvedavy ci najde este daco co sa da kritizovat :). drzim palce, lebo dneska je tak neskutocne malo ludi co si idu za tym co citia ze chcu robit. tolko dovodov co si najdu preco to nejde to je cosi neskutocne...

Jajka18

Ahoj,
chodila si uz niekam do skoly? a kolkokrat si skusala ist na prijmacky? Ja som druhacka a studujem biologiu a chemiu, pretoze ma nevzai pa prvykrat na medinu po Bc studiu chem to skusit:) znovu. Obdivujem ta :) a drzim palce:)

ewa25

klara12345
Neviem kde si nabrala informaciu, že som odkazana na rodicov. Si myslis, ze som doteraz sedela niekde na zadku?? Aby som bola samostatna, odmakala som si zopar rokov v zahranici, isla som na VS, a aj pocas nej som makala, taraz som skoncila ako Bc, takze viem ze si budem musiet platit aj skolne tri roky- a mozno nebudes verit, ale prachy mam nasetrene. A k tej rodine:mam niekolko rocny super vztah a dokonca mame uz spolu aj dieta, takze nemusim cakat do styridsiatky...

klara12345

A kto ta bude zivit? To sa mi zda dost smiesne ked si v 25 rokoch odkazana na rodicov namiesto toho aby si si zakladala svoju rodinu a zarabala peniaze nemyslis? a potom kedy chces mat rodinu? ked budes mat 40? to je strasne nezodpovedne si myslim
Ja mam 20 rokov a robim vsetko pre to aby som peniaze od rodicov nebrala a to idem studovat VS a budem popri tom robit-aj to mam zly pocit ze ich ,,vyzieram"

flegma

jamajka - ak pod poistkou myslis odvody do zdravotnej, tak nie...
ak si studentom na dennom, bude za teba platit stat a to do dovrsenia 30 rokov
minuly rok isty cas platilo ze len do 26, ale od 1.5.2011 je to znova ze do 30 rokov

jamajka

cavte, ja mám 24 a idem na vs...ale som počula, že vraj po 25 si tu poistku musim hradiť sama, lebo som prekročila ten limit proste že do 25 rokov..

tak teda nemusim??ako to je???