Mám 25 a idem na medicínu.

sweater*

dokonca to funguje tak ze kazda krajina kde si este nestudovala mas narok na bezplatne studium, ako napr. mas skolu v cechach, teda tie svoje studijne roky si si vycerpala ale keby chces studovat zase na slovensku mozes, kazdy stat ma len samostatny system, neexistuje nic globalne, cize sa to da aj takto dokonca a vekom to teda tiez nieje obmedzene ako som uz pisal. a je to tak sam som bol prekvapeny kolko ludi tam chodi aj ked maju uz dost rokov po strednej a medicina nieje v ziadnom pripade vinimkou, takze len dotoho.

flegma

tak tak, mas narok na bezplatne studium, aj keby si zacinala v 40 tke ci neskor :)ine by bolo, ak by si uz studovala inde...
so zdravotnou na dennom studiu je to tiez tak, ze plati stat, donedavna to bolo do 30tky, ako je to momentalne, netusim
a na medicine sa stretnes isto s rovesnikmi, niektori sa snazia dostat niekolko rokov, kym sa im to podari
takze smelo do toho :)

sweater*

pokial nestudovala pred tym na VS tak jej stat skolu stale hradi :) to je pre one question. a pre ewa 25 zelam vela stastia naozaj.

sslnieckova

ak to tak vnútorne cítiš, že máš ísť teraz študovať medicínu, tak sa nedaj nikým a ničím odradiť!!!

one question

prepac ze sa tak pytam, ale z coho si to budes platit, skolne? a z coho budes zit? lebo je to casovo velmi narocne studium a nebudes moct popri nom zrovna nejak pracovat... a v takom veku uz aj zdravotku si musis hradit. ja budem mat tiez tolko a presne aj z tohto dovodu sa nemozem venovat teraz casovo narocnemu studiu