IT brigada

Príspevok v téme: IT brigada
leela22

ahojte. neviem ci je to tym ze som zena, ze sa mozno trosku podcenujem, ze nepoznam spravnych ludi, ktori by ma niekam pretlacili...ale absolutne sa mi nedari zohnat IT brigadu :( a to studujem na FIIT. Proste bola som na kope pohovorov, presla som aj testami a stale nic :( uz som z toho zufala. nemate nejake tipy ako co najviac zaujat? dakujem :)

wreck

och, dievca, teraz az hovoris? kde si bolo v maji/juni, ked vacsina statnicovala a sami trosecnici sa mi hlasili. sice sme nakoniec vybrali velmi dobre, ale mohlo to byt zaujimavejsie a mohla si mat peknu, az pohodovu, prax 20h tyzdenne. :(

skoda no, nepoznam nikoho kto by teraz hladal. tak aspon drzim palce a zelam vela stastia. nevzdavaj sa, aj ked je to frustrujuce, raz to musi vyjst uz len zo statistickych dovodov. :)

leela22

ano, profesia je plna IT pozicii ale 99% je na full time, co popri mojej skole neprichadza do uvahy. a ak sa tam nieco najde na part time tak vyzaduju aspon 2 roky praxe, ktoru si nemam odkial vyhrabat :-/ len proste ma uz prechadza chut z toho vsetkeho. zakazdym minimalne 1 az 1 a pol hodinovy pohovor, testy, rozhovor v anglictine...na jednom pohovore ma dokonca nezobrali ani ked som mala dvoch kamosov vo firme a spravila som testy najlepsie zo vsetkych uchadzacov :/

sad2

to je zaujimave, ved ked si otvorim profesiu tak je tam neskutocne vela samych IT jobov..
ked prechadzas aj testami, tak asi to znamena,ze mas aj nieco v hlave, ale mozno tvoje vystupovanie na pohovore, alebo nejaka ina osobnostna crta znizuje tvoje sance, tazko to takto povedat, ale fakt je,ze IT odbor je v sucasnoti najvychytenejsi a najst v tomto odbore pracu by nemal byt ziadny problem