Zdravie na tanieri - alebo zdrave recepty a super rady

Príspevok v téme: Zdravie na tanieri - alebo zdrave recepty a super rady
sloniatko

ahojte mozno si ma pamatate z temy kto bude chudnut so mnou.moje uspesne chudnutie (-5kg)sa konalo len nachvilku a kedze sa mi kila ciastocne dost vratili uznala som ze zmenit stravu treba v podstate navzdy a nie len kym chudneme lebo inak sa to nenapadne vrati spat.takze by som bola rada ak by sme si sem pisall zdrave recepty,rady na zdravy zivot a rozoberali tu rozne dolezite temy ohladom zdravia,a pisali si zaujimavosti a postrehy ohladom zdraveho zivotneho stylu.proste chcem aby sme tu mali miesto pre vsetko co sa zaobera zdravim :) dufam ze sa to tu rozbehne a budete prispievat ci uz rrceptom ci poznatkom. :)

iregstar

ja som sa nahodou dostal k japonskym domacim receptom, jedna sa o tori karage wakame sarada, ani vyhladavac to nechcel najst :) ide o lahodne vyprazane kurca s wakame salatom s krevetami. kto by chcel recept napiste e-mail na iregstar@azet.sk tento recept obsahuje jednu čajovú lyžičku bojovníka proti rakovine a to zázvor.

sloniatko

jahodka shake-do misky dame kefir 200ml jahody 100g rozmixujeme pridame 1lyzicku medu dame do pohara a izdobime jahodkou na kraj poharu .

sloniatko

sladky pohar-1porcia-50g jahod,biely jogurt,hrst musli neprazene,orechy cukor trstinovy.jahody nakrajame.jogurt zmiesame s cukrom a nna panvici nasucho oprazime musli na jahody dame jogurt dame musli ozdobime jahodou dame chladit :)

sloniatko

polievka z mixera-zeleninovy krem-potrebujeme-salatova uhorka,1zlta parika,sol zrele avokado jarnu cibulku zvazok 2cesnaky 250g bieleho jogurtu,mata,3lyzice olivoveho oleja 2lyzice vinneho bieleho octu,1lyzica tabaska,drvene farebne korenie,pazitka
postup-z uhorky odstranit supku a semienka,uhorku papriku a avokado nakrajame cibulku nasekame.dame do mixera dame cesnak matu pomixujeme pridame jogurt olej ocot tabasko mixujeme na krem.dosolime dokorenime posypeme pazitkou dame chladit.
este som neskusala ale znie fajn :)

Maoam

Sloniatko, mne do ciela ostavaju este 2kg, na Vianoce to hadam bude a tento rok to chcem aj uzavriet :D. Rok a pol snahy, to musi mat aj koniec ;D.
Inak intenzivne, no, dovca este nebola.

sloniatko

dakujem ale ja uz nechcem drzat dietu nikam to nevedie.ahoj maoam no ani neviem uz dlho som sa nevazila,asi 66kg?ale ja chcem hlavne zdravo jest a preto tato tema.preto neni o chudnuti :)chcem sa lepsie citit.a ty ako sa mas?