Muži a sex

Príspevok v téme: Muži a sex
tygr

Su muzi este schopni sa o ženu snažiť alebo uz vsetci len ocakavaju lacný a rýchly sex ? Mam na mysli normálnych zdravych pekných inteligentných mužov. Stačia im šľapky a zlatokopky? Ked žena očakáva že vzťah sa bude vyvíjať dlhšiu dobu a sex bude az ked si bude istá že to je ozaj vzťah a nie známosť, koľko mužov je ochotných čakať, a ako dlho? Otázka sa týka generácie po 30 ke ktora ma prvý sex a nejake tie vzťahy dávno za sebou.

Cukkor

na knihu od zatrpknutej starej dievky sa kazdy vies co. precitas ju akurat ty. alebo nejaka dalsia zatrpknuta stara dievka.
vies co, skoc niekam do fitka, sprav si taky sportovy program, zacni cvicit, starat sa o seba, ser na to, ci momentalne niekoho mas a ked sa tym prestanes zaoberat a zacnes sa viac tesit zo zivota, ten pravy sa urcite objavi.

Cukkor

moc to rozoberas a komplikujes. zivot je jednoduchy. a normalny chlap pred komplikaciami uteka. takze si najdes len nejakeho magora, co tiez bude rozoberat a komplikovat. ale tak aspon pochopis, ake je to na hovno. myslim to rozoberanie.

tygr

Mňa to uz nebaví. To je ako hľadať ihlu v kope sena. Nakoniec ak ju náhodou nájdem, ihla povie, Nitka, ale ja som na bavlnky...a ja sa od zúfalstva zauzlím a už ma nikto nerozmotá. Kašlem na vyšívanie.

tygr

No veď práve, ja viem, a to zas typy ktoré ja nechcem. Na druhej strane je mi blbe baliť mužov. To je proti zvyklostiam :) a budem za zufalku.

doubledog

tak takato reakcia moc toho muza asi neposmeli
musis mu dat prilezitost, lebo takto sa k tebe dostanu len ti, co su drzejsi a skusenejsi v baleni zien.

tygr

Ako sa nechať zbaliť? Nemám problém si s hocikým pokecat, nemám problém s tým že by nebol záujem, naopak som zvyknutá že ked priateľska konverzácia prechádza do flirtu, začnem sa spätit a byť chladná. To mam taký zvyk odjakživa. A teraz sa mi to vypomstuje. Nepustit si nikoho bližšie. Niekto kto sa mi páči sa na mňa pozerá a ja sa začnem červenať ako malá a začnem panikarit. A dívam sa inam aby si nic nevšimol. Muzi sa nezvyknú prihovorit žene ktora sa im páči, len okukuju a čo mam z takeho okukovania. Ti primitivnejsi zas hodia nejakú oplzlu poznámku. Ja viem, treba mať tie správne koníčky a tam prirodzene stretnúť toho spravneho. Len sa citim tak sama....a na druhej strane príjemne slobodne.