Muži a sex

Príspevok v téme: Muži a sex
tygr

Su muzi este schopni sa o ženu snažiť alebo uz vsetci len ocakavaju lacný a rýchly sex ? Mam na mysli normálnych zdravych pekných inteligentných mužov. Stačia im šľapky a zlatokopky? Ked žena očakáva že vzťah sa bude vyvíjať dlhšiu dobu a sex bude az ked si bude istá že to je ozaj vzťah a nie známosť, koľko mužov je ochotných čakať, a ako dlho? Otázka sa týka generácie po 30 ke ktora ma prvý sex a nejake tie vzťahy dávno za sebou.

Lulu2011

laska sa urcite neda meriat poctom dni kolko prebehlo od prveho rande a bol sex, bingham s nou moze byt kludne aj cely zivot

bingham

Milli

Este raz sa ti to pokusim vysvetlit....

1...to nemozes vediet ani ked nebudete spolu pol roka spavat...chapes ????...mozete sa vyspat po pol roku a zistis ze tvoj frajer je suknickar - CO sa dokonca aj stalo...tak tu mas zivy priklad

2.plati to iste...

3. Znova...ako ty mozes zistit ked s niekym pol roka nespavas, ci nieje niecim nakazeny...pytam sa ako ???????????(ked o tom nemusi vediet ani tvoj partner) hmmmmm ????????

4.to nema absolutne nic spolocne s tym ci sa s niekym vyspis, alebo nie....a ked uz tak aspon tomu cloveku sprijemnis nejake chvile....ak ti na nom zalezi

a nakoniec...znova napisem...ja stale som so svojou frajerkou narozdiel od teba(bez pohlavnej choroby)...takze cela ta tvoja teoria je uplne zla....

bingham

Tygr

uplne od veci pises prepac..., neviem odkial si nabrala ze spavam s hocikym...zato ze som s mojou terajsou frajerou spal po 2 tyzdnoch ????....potom klobuk dole pred tvojim genialnym usudkom

milli11

Ja chapem.

Ale ty mi odpovedz, co by si robil, keby si zistil, ze ta tvoja, s ktorou si mal po 2 tyzdnoch sex, je bud:

-luxusna pracovnicka.

- prostitutka.

- pohlavne nakazena od predoslych partnerov. Nebojis sa nakazenia? A dufam, ze ste isli prvykrat naostro. :(

- ma nejaku smrtelnu chorobu a ostavaju jej len nejake mesiace zivota. A ty o tom nevies a naviazes sa na nu. Co potom? :(

Ozaj, uz si ju spoznal aj v tych zlych situaciach, ked sa jej nedari. Ono je lahke byt fajn, ked vsetko ide, ale co vtedy, ak sa nedari? Ak napriek tomu dokaze byt fajn, gratulujem, proste si nasiel vyhru svojho zivota.

bingham

Ved paneboze, to je jasne ze zistujes aky je ten clovek postupne(jasne ze niekoho nespoznas za 2 tyzdne)...ale to neznamena ze s tym clovekom ked sa ti paci, nebudes mat sex pre boha