Muži a sex

Príspevok v téme: Muži a sex
tygr

Su muzi este schopni sa o ženu snažiť alebo uz vsetci len ocakavaju lacný a rýchly sex ? Mam na mysli normálnych zdravych pekných inteligentných mužov. Stačia im šľapky a zlatokopky? Ked žena očakáva že vzťah sa bude vyvíjať dlhšiu dobu a sex bude az ked si bude istá že to je ozaj vzťah a nie známosť, koľko mužov je ochotných čakať, a ako dlho? Otázka sa týka generácie po 30 ke ktora ma prvý sex a nejake tie vzťahy dávno za sebou.

tygr

Tak povedzme tri mesiace. Ja mám veľmi málo času, to nie je ako na strednej že mam čas poflakovat sa. Za tie tri mesiace snáď zistím či sa mi páči a stojí za to.

Veronika_27

Riller, zaujímalo by ma, aký máš na to názor :) Neskúšal si svojich kamarátov od toho odhovoriť? predsa len môžu mať rodinu, skúsiť ten sex nejako oživiť... a pod., hm? :)

Lulu2011

tygr - 10 rande za pol roka? to by nebol nejaky intenzivny zacinajuci vztah :) ke dsa s niekym zoznamis, zamilujes, chces byt s nim aj kazdy den, ja si myslim, teda podla seba pisem, ze mesiac je tak idealny cas na spoznavanie a potom moze prist k tomu sexu :p (dlhsie to uz ani zena nezvladne hehe)

tygr

A teraz jedna zákerná otázka na Binghama: predstav si, že stretnes babu, z ktorej budes uplne hotový, proste vysnivana baba, ale nebude sa chcieť hneď s tebou vyspať. Ako dlho budes ochotný sa s ňou stretávať, kým to vzdas?

lost

bingham

2 tyzdne.

kolkata partnerka to uz je?

niekto proste nechce spat s kazdou ktoru uvidi :P aj keby mu ju naservirovali kazde slnecne rano na striebornych ihlickach.

proste naco :) ak sa s nou rozdies, tak do 3 tyzdnov budu dalsie 2 tyzdne a nova partnerka? tomu nejak nechapem :) ale uz mi dochadzaju slova :P

ale beriem to ako ze mas iny zivotny styl, to ti neberiem :)
niekto napr je workoholik a nepozdravi sa prakticky ani vlastnej rodine
niekho alkoholik a hovori ze "1 poharik nikoho nezabil"
a niekto fajciar atd..
a hold niekto zacina so sexom na prvom rande (nepisem ze ty, ale tie extremy)
kazdy ma iny zivot :P

m,mlk

tygr,
nečítala som diskusiu, ale samozrejme, že sú aj tí normálni. Mali by to tu vypísať niekde na úvod stránky, že SÚ AJ NORMÁLNI ĽUDIA (aj ženy aj muži), ktorým záleží na iných hodnotách, nejde im o sex.
Strašne veľa takýchto tém sa tu množí. Sklamaní ľudia sa pýtajú, či ešte sú normálni príslušníci opačného pohlavia. Pre nich túto informáciu treba dať na viditeľné miesto, lebo s týmito otázkami to už nie je možné :)

Riller

Asi vacsina muzov po 30 ke si zacina uvedomovat ze zivot je kratky a hladaju rychli sex pre potesenie, napr ja mam dvoch kamosov ktory podvadzaju svoje manzelky o ktorych to viem, jeden mi hovori ze to nezacalo zo dna na den ale skor tym stereotypom a vraj jeho manzelka nema taky sexualny apetit ako on neviem cim to je sposobene.

Zdravy pekny a inteligentny muz po 30 ke je ich vela ?

tygr

Lulu, nie 10 dni ale 10x rande....čisto hypoteticky. Neviem to nejak časovo ohranicit, možno pol roka, závisí na frekvencii a intenzite kontaktu.

tygr

Bingham, prečo by si nemali sadnúť v sexe? Vždy sa dá nájsť kompromis, teda okrem nejakých uchyliek, a to si snáď takí hľadajú partnerov podľa toho. Tebe sa stalo že ste si nesadli s niekym? A nevadí ti vyspať sa s nejakou a potom zistiť že je to blba krava? Asi si dosť nenáročný čo sa týka vzťahov.