Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bezfarebná henna -potrebujem poradiť

Príspevok v téme: Bezfarebná henna -potrebujem poradiť
Hemi Lee

Ahojte :) Mám tmavohnedé rovné vlasy asi do polovičky chrbta.Sú však veľmi jemné,takže vyzerajú riedko :( Pred rokom som používala bezfarbnú hennu z Dmka a vlasy som mala akože fakt užasne .Ale teraz by som chcela niečo kvalitnejšie.S farbou som spokojná,mne by ryšavá ani červená nešla.Preto hľadám nejakú hennu,ktorá je bezfarebná ale aj tak prírodná a pomohla by mojím vlasom.Nevadil by mi nejaký ryšavý odlesk,ja to len nechcem mať úplne inej farby.. Neviete niekto poradiť nejakú stránku z netu kde niečo takéto zoženiem ? Vopred ďakujem

Hemi Lee

lesly8 - áno po použití henny som mala husté lesklé a pevné vlasy. Mne len vytiahla svetlejšie pramienky trochu do ryšava,ale nevyzeralo to ani umelo ani škaredo.Mne sa to páčilo,bolo to vydno iba na slnku ale bolo to fajn.Ak máš také vlasy ako ja,určite skús :)

lesly8

Hemi Lee - Mám také isté vlásky ako ty a tak sa pýtam , či ti tá henna akoby zhustila vlasy ? Je naozaj bezfarebná ?? Vôbec nefarbí ?

nathalia09

henna z DM,je dost slabá,lepšie sú tie zo spomínaných stránok.Mnohé ju používame raz do mesiaca,a šampon,by si mala používat bez silikonov,lebo aj henna je prírodna farba.

ajajaja

no ja mam presne take vlasy ako ty a prave preto som si ich radsej skratila po plecia, lebo dlhe vyzerali byt riedke hoci ich mam dost...pocula som o henne ,ale nevyskusala som ju- na zaciatok by mi stacila ta z dm, hadam ju nejak najdem :D...aku to ma trvanlivost a ako to treba pouzivat? a mozem potom vlasy umyvat samponom na volume?

Blueberry

Jasné, že môžeš, henna ťa nijak neobmedzuje, jedine sa neodporúča chemicky farbiť, trvalá a podobne. Ale prírodné záležitosti sú len pre dobro veci :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bezfarebná henna -potrebujem poradiť - Fórum - ZDRAVIE.sk