Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co si mysliete o Marihuane?

doubledog

ovecka
heroin ta asi tazko vylieci z nespavosti, kedze zhorsuje spanok.
takto to dopada, ked sa vyjadrujes k niecomu, o com malo vies.

0vecka

2 Joo jj idem sa hanbit... alebo si radsej slahnem herak mozno ma to vylieci z nespavosti :) cim tvrdsiew drogy tak tym pozitivnejsie ucinkY :)

jahodka123

Keby môžem, tak ti dám kontakt na toho človeka aj lekára, ktorý to potvrdili. Ale za to mi nestojíš a keď tebe nestojí, kúp si viagru

doubledog

ked sa tak pozeram na Slovakov, tak znizovanie IQ bude asi problem niecoho ineho, ako marihuany.
alebo zeby tolko Slovakov tajne hulilo?

jahodka123

A ešte by som rada dodala, že odkedy môj priateľ fajčí trávu, vyliečila sa mu astma, čo doteraz nechápe ani jeho doktorka. Plus poznám ďalších XY ľudí z jeho okolia, ktorí sa vyliečili vďaka tinktúre z marihuany aj z rakoviny ! Tak mi tu nechoď hovoriť, čo si počula z rádia prosím ťa pekne... Tvoj názor ti neberiem, mysli si čo chceš, ale ber do úvahy fakty a dôkazy, nie len bludy, čo počuješ v rádiu, TV alebo čítaš v novinách...

jahodka123

rozaa - netrep prosím ťa a never zas všetkému, čo počuješ. Hlavne ked sú to negatívne veci. Zasratá propaganda. Keby to tak bolo, tak môj priatel už ma IQ 20 a asi ani nežije.. Mařenu fajčí už vyše 10 rokov a to ozaj kvalitné šupy, pri ktorých som ja z dvoch práskov uplne mimo. Je to velmi inteligentný chalan, rozumný a určite neni spomalený. Ani čo sa rozprávania týka alebo nejakých úkonov. Takýto nevzdelanci ma teda vedia nasrať... Pozri čo robí s ludmi alkohol a pervitín !!

Laurina22 + doubledog = hríby sú tiež v pohode, aj ked osobne som ich neskúšala. Teda skúšala, lysohlávky vnaložené v mede, ale nič mi z toho nebolo, asi som toho málo pojedla :D Skrátka všetko takéto prírodné je proste v pohode !

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co si mysliete o Marihuane? - Fórum - ZDRAVIE.sk