Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo s tým?

Príspevok v téme: Čo s tým?
lenuška

ahojte v poslednej dobe mám dosť problematickú pleť...skúsim vám aspoň načrtnúť môj problém: robia sa mi buď drobné červené vyrážky hlavne na brade, ale sa mi spraví jedna veľká, ktorú aj keď si vydezinfikujem, pekne sa naparím a trochu vytlačím mokvá mi ešte tri dni- použíam tea tree olej, sírový púder na vysušenie, ale stále mokvá a potom sa mi akoby spáli okolo koža, alebo sa mi vytvorí chrasta, ktorá sa mi hojí aj dva týždne a po nej mi samozrejme ostane ružový fľak, ktorý nemizne....chcem si teraz kúpiť nejaký krém na tvár, len sa neviem rozhodnúť, či iba nejaké bezparfémový obyčajný "čistý" krémik alebo niečo ako dermacol akcneclear, či sa radšej zamerať , aby sa pokožka čo najmenej zaťažovala, alebo ju "liečiť" a vyúšať krémami určenými na akné....doteraz som takéto problémy s pleťou nemala, raz za čas keď tak vyrážka, ale čil mám hroznú celú bradu a ešte aj čelo, ale nie je to typické akné....začala som ešte brať zinkosel a piť žihlavový čaj....poraďte prosím

Catali_na

No ak máš takúto aknóznu pleť, samozrejme, používaj kozmetiku na ňu určenú. Používaj peeling,acneclear..kľudne akú nájdeš v drogérii... Proti akné je dobrý aj ACNEON (tabletky) ale sú drahšie a treba ich užívať minimálne pol roka, aby zabrali. Ak použiješ kozmetiku určenú na aknóznu pleť a po nejakom čase sa t nevylepší (aj po striedaní produktov) zájdi ku kožnému.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo s tým? - Fórum - ZDRAVIE.sk