Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žiadosť na housekeeping v Angličtine

DzanaFX

Ja pracujem v cestovke...Napísali mi tu na fóre už link na referencie v Aj. To dám šéfovi podpísať, pracovalasom tam rok, snáď to bude stačiť, aj keď je to z iného súdka :-)

karkulkaa

tak si tam niekde do životopisu napíš, že si pracovala ako chyžná v nejakom hoteli na Slovensku a nechaj tam kontakt na niekoho

ja som tiež trochu klamala, keď som si hľadala prácu a som napísala,že som pracovala na Slovensku v obchode,aj keď som nepracovala, ale ja som mala referencie v životopise už aj z jedného zamestnanie v zahraničí

ja som roznášala CV v Írsku a tiež som skúšala do hotelov a musím povedať, že bezúspešne..rozniesla som asi 20 CV kopu som poslala online po hoteloch a nikto sa neozval

DzanaFX

Okej ďakujem Vám, moju sestru vzali bez skúseností, skúsiť to môžem...:-) Na chyžnú zas také skúsenosti mať nemusíš :-P

fey

ked si nikdy nepracovala na takejto pozicii, je velmi malo pravdepodobne. vacsina hotelov vyzaduje referencie z minulych pracovisk atd. ziadosti sa tu v uk velmi nevyzaduju.
lepsie by asi pre teba bolo, ak zajdes do pracovnej agentury. tu v uk je protizakonne platit nieco agenture za sprostredkovanie prace.

karkulkaa

ahoj....väčšinou sa nosia CV do hotelov a tam sa ťa pýtajú na akú pozíciu chceš a keď si to dávaš online,tak väčšinou vyžadujú aj cover letter

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Žiadosť na housekeeping v Angličtine - Fórum - ZDRAVIE.sk