Pes zjedol tycinky pre morca

Príspevok v téme: Pes zjedol tycinky pre morca
diamant19

ahojte moze sa nieco mojmu psovi ak si nasiel krabicu tu roztrhal a vnutri boli 3x tycinky pre morca. nasla som uz len obkusane drevene palicky. (Vitakraft-Kräcker 3x) neberte to pls ako reklamu ale bojim sa o neho... lebo doteraz asi 2hodinky spal a isiel sa premiestnit a podlamovali sa nu zadne packy..
moze mu to nejako uskodit?

diamant19

nie je to ziaden york je to krizenec :) no ten toho tolko uz pozral ze sa uz asi ani nemam comu divit... len som sa prelakla jak sa mu podlamovali nohy .. som si myslela ze je tam nieco co by mu mohlo uskodit ale vidim ze nic.. az na to ze teraz kaka a cele hovienko je od tych obilnin :D
ale pochybujem ze by sa psovi nic nestalo po kile hovienok :D
ale zasa je ine ak je pes na dvore a v bytovke... to som si tiez vsimla ze taky pes na dvore je viacej tak odolnejsi aj voci tomu co zje ako ten z bytovky..

mojaprezyvka

Nj, napriklad ja mam na dvore macku a ta hockedy chyti mys a zozerie ju, to by ste mali vidiet ten krvak. A pes tiez zozerie vsetko co mu pride. Pokial to nie je nejaky zdegenerovany yorkshire ktory vracia este aj od uvareneho kuracieho tak toto je najmenej nejaka tycinka.

0vecka

boze zvierata jedia ovela vecsi humus... ak sa psovi nic nestane ked zje kilo hovna tak preco by mu mali uskodit tie tycinky?

diamant19

to drievko nie lebo to som nasla.. sice cele obhryzane ale nezjedene :)
haha a nie ani morca nespapal :) to by som nedovolila :)

Deria

z toho sa mu nic nestane, jedine ak, tak trochu problemy s travenim. dufajme, ze nepojedol aj z toho drievka. psi sice hryzu radi drevo, no tieto tycinky z dreva sa dost blbo stiepu. ale havo vyzera byt v pohode.:)

fero11111

krasny prispevok:D:D:D a uplne suhlasim taka pecenovka pre macky proste nejaka pasteka whiskas to vonia tak ze ja mam chut si to dat a macky potom besnia :D totalne presny prispevok palec hore