Pes zjedol tycinky pre morca

Príspevok v téme: Pes zjedol tycinky pre morca
diamant19

ahojte moze sa nieco mojmu psovi ak si nasiel krabicu tu roztrhal a vnutri boli 3x tycinky pre morca. nasla som uz len obkusane drevene palicky. (Vitakraft-Kräcker 3x) neberte to pls ako reklamu ale bojim sa o neho... lebo doteraz asi 2hodinky spal a isiel sa premiestnit a podlamovali sa nu zadne packy..
moze mu to nejako uskodit?

pravdajeto

v pohode keby si si dala psiu salamu alebo konzervu nic ti nebude. niekedy mam pocit ze ten pes ma este kvalitnejsie jedlo ako ja jedavam, hlavne ked si dam vyfonku to ani pes nechce :D :D :D

krhlaa

nie ja nejem ani surove maso ani kosti. ani psie konzervy. napriklad su potraviny,ktore ludia mozu ale psy nie. sme totiz odlisny zivocisny druh.

diamant19

betka ano aj moj je orechy ked si ich vylupne zo skrupinky(inak ich nezje :D) ovocie len niektore .. len stalo sa mi to prvy krat tak som troska zostala v soku..

Betka132

"skus sa najest toho co jedava pes:)" skusit to kludne mozes, je to len maso, ty nejedavas maso? pocula som o typkovi co zral psie konzervy. boze ludia, vy mate niektori rozum, kolko mate rokov, 8 a pol?

diamant19

dakujem vam za nazory dufam ze zajtra to bude tiez ok.
pravdajeto ano ty to mozno jes na ranajky ale aj v inom stave. toto bolo pripravene priamo pre morca preto som sa prelakla lebo neviem ako na to zareaguje pes. predsa clovek-pes-morca vseci to iste nemusia rovnako znasat..

diamant19

tak som dosla. vyzera to v poriadku vsetko cuchal nahanal a lizal(to ho neviem odnaucit) este aj hovienko bolo v normalnom stave ale boli tam tie zrniecka z tej tycinky. stretli sme este aj kednu fenku a bol hravy jak vzdy.
ja som sa len strasne prelakla ked som videla ako sa mu nohy podlamovali...

xdanielax

ale prosimta, ked to nezabije male morca, preco by to ublizilo psovi?
Okrem toho, to zlozenie vyzera uplne okej. Neboj sa. Max. to vyzvracia alebo budes muset v noci vybehnut na toaletu :))