Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysoke ASLO

Príspevok v téme: Vysoke ASLO
dariah

ahojte, mam nejake gynekologicke potiaze a okrem nespocetnych vysetreni (vyterov) brali mi krv krvny obraz, CRP-4, ale ASLO mam 900! zaujimave ze pred dvoma tyzdnami som mala ASLO 650 a o tyzden na to po dobrati atb ampicilinu uz 900! som zdesena, beham od lekara k lekarovi, zuby su ok, mam len mrtve zuby ale nesu tam zadne loziska, madle mam vybrate aj krcne aj nosne, hrdlo je podla krneho ok, imunoalerholog-lahky humoralny deficit IG4, sonografia brucha- mierne zvysena echogenita pecene, nic vyrazne, rtg pluc ardca je ok.... takze vlastne lekari nevedia prist na miesto mojho fokusu :( z gynekolog stranky v pošve streptokoka nemam len bezneho streptoccocus sp. a sarapatu mi tam robi stredne masivne gardnerella vaginalis, ale to vysoke aslo nesposobuje..... co mam dalej robit??? ak nevedia najst pricinu a miesto? ESTE CHCEM PODOTKNUT UZIVAM UZ DRUHY DEN SANGRE DE DRAGO, Dračiu krv, myslite ze to pomoze?

RNG

ATB znicia crevnu probioticku floru a teda prides az o 70% vsetkycvh obrannych latok, ktore tieto probiotika produkuju. Naviac atb nepotlaci vsetky mikroby a ktore nepotlaci, tie dostanu moznost nehatene sa premnozit. To sa tyka aj niektorych streptokokov a teda nediv sa, ze mas vysledky horsie po brani atb, nez pred nimi.
Obnov si probioticku crevnu floru, tj ber kvalitne probiotika a krm ich zmesou roznych mikrovlaknin(aj probiotika potrebuju pestru stravu, nielen my) aby sa rozmnozili s tych niekolkosto miligrramovych kapsul az na plne osadenie criev, kde ich je v crevach az 1 kg na vahu.

amanda23

na teme Parazity? najdes potrebne info na tu boreliu odbery, posledne prispevky, skus tam napisat, mozno treba aj ine odbery, toxoplazma, chlamydie, co ja viem este...Nech ti poradia a nemusis to riesit cez obvodnu, aspon cosi vylucis ak ti nic nenajdu.

amanda23

pred desiatimi rokmi som mala po zapale priedusiek a stredneho ucha a liecbe antibiotikami ASLO 2000, chodila som na pendeponky, znizilo sa mi na 1500, vybbrali mi mandle, znizilo sa mi na 1000, potom postupne aj po dlhom case som mavala okolo 450 ale nic mi nezistili, teraz neviem kolko mam, uz ani po lekaroch nechodim, skus si najst nejakeho alterantivneho terapeuta co pracuje s nejakym spolahlivym diagnostickym pristrojom, lebo ako mne, lekari ti velmi nepomozu, navyse ja som mavala neustale teplotu a strasne som bola unavena, vycerpana. Mozno by si mohla skusit testy na boreliozu, ale nie take bezne, ako zvyknu robit obvodaci, ale podrobne, casto to moze byt z toho, ASLO moze byt vysoke z mandli, alebo reumatickeho povodu a to prave casto sposobuje prechodena borelioza.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysoke ASLO - Fórum - ZDRAVIE.sk