Statusy na FB o zuboch, kakani a pod.

Príspevok v téme: Statusy na FB o zuboch, kakani a pod.
Lulu2011

Aj vam lezu na nervy? ja som milujuca matka, ale tieto pokakane statusy nechapem, ako naznacit jemne matkam, ze to je na FB nevhodne? a ako co treba "lajkovat"? co je na tom, ked narastie stvrty zub? nieco nadprirodzene? alebo, ze sa dieta konecne po pol roku pretoci na posteli pisat, ze je sikovne? neviem, asi mama malo sibnuteho maznaveho hormonu, alebo ste na tom podobne aj vy

odhlasenazfb

Mne tie statusy, ale aj rozne ine tak liezli na nervy, ze som sa z FB odhlasila a nelutujem. Ale najviac mi liezlo na nervy, ked vsetci priatelia kopirovali a milionkrat zdielali to iste, ako jedna velka opiciaren.

vebe

Ked ludia nepridu sami na to, ze je to divne, tak naznacovanie nepomoze. Je pre mna ista forma exhibicionizmu, pricom na to pouzivaju dieta. Ked boli moji mali, nebol internet ani fb, ale keby aj bol nieco tak scestne by som urcite nerobila. O dieta sa treba starat a venovat sa mu, nie sa s nim prezentovat na internete.

letoleto

No mne sa zda ze vobec vsetko je dost prehnane. Nielen okolo materstva na internete.Ale aj o ludom samotnych a o ich sukromi.A najviac sa mi zda ze vystavovanie fotiek dietatka je dost nebezpecne.Mne to pripada ze pomaly dieta bude pre zenu-matku pomaly ako ziva hracka a nie dieta-potomok.
Ja som tiez mala niekedy dennicek svojho dietatka-dostala som ho na UVITANI OBCAKU.Ale to som si zapisovala pre seba doma a pre dieta ked bude velke aby videlo ako rastlo.Ale nezverejnovalo sa to nikde.
No a potom sa cuduju ludia ze maju vselijake problemi ked uz maju potrebu o sebe napisat aj to v akom case sedia na wc :DDDD
vsetko o dietatku od ApoZ
Ani nevedia ako si sami narusaju sukromie.
No ale nakoniec je to kazdeho osobna vec.Len zvlastne je ze ked sa nieco stane tak sa vela ludi potom zacne stazovat a lutovat a nepozeraju dopredu na nasledky.
Podla mna deti by sa nemali takto vystavovat-ich fotky na internete uz vobec nie.

Leela333

To je ešte nič oproti tomu, čo sa deje na mimibazare :D Tam je napríklad to "kakáme" aj zdokumentované fotkami...

Veronika_27

Mne na fb strašne lezie na nervy, ked rodičia vešajú denno denne 500 fotiek svojich ratolestí, pričom jednu pózu zaznamenajú dobre že nie 10x :/
Nemôžem povedať, že ja si v budúcnosti nebudem fotiť svoje dieťa, dnes je to lacnejšie ako kedy a budem mať kopu spomienok, ale určite ich nebudem dávať non-stop na net, nech ich každý vidí a môžu sa zneužiť aj inde...

Lulu2011

dadula - fotky z porodnice si aj ja rada pozriem :)

ze tmavy bar :))) alebo na totalku rozmazane, kde nic nevidno pomaly