Statusy na FB o zuboch, kakani a pod.

Príspevok v téme: Statusy na FB o zuboch, kakani a pod.
Lulu2011

Aj vam lezu na nervy? ja som milujuca matka, ale tieto pokakane statusy nechapem, ako naznacit jemne matkam, ze to je na FB nevhodne? a ako co treba "lajkovat"? co je na tom, ked narastie stvrty zub? nieco nadprirodzene? alebo, ze sa dieta konecne po pol roku pretoci na posteli pisat, ze je sikovne? neviem, asi mama malo sibnuteho maznaveho hormonu, alebo ste na tom podobne aj vy

Dadula56

Mne prislo mile, ked napr. spoluziak dal foto z porodnice, maly bol zlaty. Ale on to neprehana.
Zeny, ktore to prehanali a prilis "papali, kakali, soplili" som bud dala prec alebo dala do ignore, nez sa skludnia. Maju to ako komunikaciu s inymi mamami, da sa to chapat.
Tiez mi to ale lezie na nervy, ale nie konkretne pre dieta, ale celkovo ak niekto nema odhad, co by mohlo byt este v ramci normy a co uz je prilis. To plati aj pre chronickych zverejnovacov vsetkych fotiek nafotenych v tmavom bare, kazdej pesnicky, co ich zaujme a kazdeho check-in niekde. Takych mam tiez bloknutych.

jahodka123

a to že dajú za všetko status skôr vidím závislosť na FB. niektorí moji známi tam tiež dávajú každých 5 minut každú blbosť, čo urobili...

jahodka123

Tiež mám kamošky, čo dávajú každú vec ohladom dieťaťa na FB, ale nezazlievam im to. Sú to prvorodičky, majú len to jedno a nevedia sa ho nabažiť. Nevidím na tom nič zlé, tak im nekaz radosť a snaž sa to nečítať. Asi si v tomto dosť bezcitná...

Lulu2011

ja praveze tu osobu mam rada, urcite ju nechem blokovat, ale nezije nicim inym len tými statusmi, ale ok beriem, preletim a idem dalej, len ma to vzdy tak nejak zaskoci, ze dieta si prdne tak rýchlo status o tom

Lulu2011

mrska - vidis a to sa mi zda mile, ta priprava ranajok, to by som lajkla :) to sa o to pricinil sam :)

maska - tak to by som sa veru neopicila :)) moj je vo veku, ked uz budu prve pomaly padat :))

sasenka01

mne nelezu na nervy, nahodou je to mile :) ked budem raz mama, budem taka ista :D pre kazdu mamku je jej dietatko jedinecne, uzasne a co na tom, ked sa so svojou radostou podelia na fb, ak ti to vadi, tak blokuj konkretnu osobu a mas po probleme :)

Mrska Silvuska

...pre niektore maminy je FB a podobne siete jedna z mala moznosti, ako byt v kontakte "so svetom"...a nie sme rovnake maminky, proste su take, ktore sa pochvalia aj takymito malickostami...ja som na FB tiez svojho syna pochvalila, ked nam v jednu sobotu pripravil ranajky, a to ma 9 rokov)))
ži a nechaj žiť...nevsimaj si to a hotovo)

xxy

este je tam taka funkcia ze ignore list :D no to je tak, kazda mamicka si mysli, ze kazde jej decko je hotovy genius :D