Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Henna na vlasy - skúsenosti

olivka30

citala si dobre :) skoricu, kakao, citronovu stavu, mozes zaliat ciernym cajom. ja osobne som pridala par krat aj masku na vlasy aby ta hmota bola vlacnejsia. po skorici a kakau to krajsie vonia :)

XXXXXXXXX

mám vlasy tmavohnedé a chcela by som použiť hennu aj na farbenie aby sa mi viacej leskli vlasy :)) teda mám si kúpiť tú hennu hnedú a čo do nej? čítala som, že môže ísť do nej škorica atď. :))

olivka30

farbenie hennou je sice pracnejsie ale stoji za to. jedine negativum je, ze sa k zelanemu vysledku dostavam pomaly :)davala som si hennecolor hnedu a potom som nasla obchodik v BA a odtial mam nejaku indicku ciernu. henna mi chyta velmi slabo. co sa tyka zdravia vlasov, tak je henna super.

tralalal

henna- to najlepsie co na vlasy existuje

staci? ak nie, kludne daj konkretnejsie otazky, rada odpoviem. hennujem uz dva roky a hovorim, spokojna som velmi

lulu22

odkedy používam hennu, neviem si ju vynachváliť : )
vlasy sú viditeľne krajšie, lesklejšie a farba je prirodzená : )
síce farbenie je pracnejšie, ale stojí to za to !

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Henna na vlasy - skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk