Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pobyt v Berline

Príspevok v téme: Pobyt v Berline
sad2

ahojte, caka ma posledny rok pred ukoncenim VS, a kedze od juna sedim len doma cez leto, rozmyslam nad pobytom v Berline, najmä kvoli zlepseniu sa v jazyku, co si myslite, oplati sa mi to hoc aj na nejake 3-4 tyzdne pokial mi nezacne skola?
bol uz niekto z Vas v tomto meste a co nan hovorite? neviem ci si vybrat konkretne nejaky jazykovy kurz (ktory nie je najlacnejsi) alebo len tak samotnym travenim casu v meste dostanem do ucha nemcinu viac..

pan d.

Moja teoria znie, ak vies gramatiku, tak slovicka, slovicka, slovicka. Uvidime, kto bude lepsi:D
Ak si isla na vysoku skolu so stredoskolskou nemcinou, tak plne chapem tvoje zmyslanie:D

Deria

zbytocne sa nehovori, ze ak si v cudzine niekto najde kamosa/ku, nauci sa ten-ktory jazyk najlepsie a najrychlejsie. tak vies, co mas robit.:D

sad2

no ja vidim ako najlepsiu moznost, proste ist do krajiny a aspon na par tyzdnov si vyskusat zivot priamo tam, a mozno sa v tom case aj najdu nejaki original nemecki kamosi, co by bolo uplne idealne :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pobyt v Berline - Fórum - ZDRAVIE.sk