Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odkedy môžu komentovať iba registrovaní?

Príspevok v téme: Odkedy môžu komentovať iba registrovaní?
Janka333

Zdravím, ospravedlňujem sa že tu zakladám tému ktorá nijako so zdravím nesúvisí, ale po dlhšej dobe som prišla na tento server a hneď ma zaujala téma kde by som vedela poradiť lenže som zistila že komentovať(a tím pádom radiť) môžu len registrovaní... Nepamätám sa že by tu tomu tak v minulosti bolo, pretože som normálne prispievala, to kedy sa to zmenilo?
Mám pocit že teraz to bude nabádať ľudí aby zakladali rovanké témy, keďže neregistrovaný nebudú môcť otázku napísať do komentu už založenej témy...

wreck

ine dovody preco sa neregistrovat. :D

dnesne prehliadace uz bezchybne zvladaju automaticke prihlasovanie, same doplnia login aj heslo, ved kto si ma pamatat napriklad kcWD9!3mIxpMq2v, nie? ;) a toto forum umoznuje aj trvale prihlasenie vdaka cookies, ktore expiruju v roku 2015, takze autologon je k dispozicii aj pre stredoveke prehliadace, ktore este nemaju password management.

trochu elementarnej webovej pologramotnosti do toho picungu aspon, prosim. ;)

@

mne nejde registracia osobne, teda stranka funguje 100%, ale nejde moj nick, ktory pouzivam vsade na internete... Nie preto ze by bol obsadeny, ale koli nepovolenym znakom, a meno sa mi nechce vymyslat (isto ani moje heslo by nezobralo :D)

bingham

capricorn

To akoze registracia zamedzi tomu, aby si niekto pisal sam so sebou ???? Kdezeee uz tu boli aj registrovani co si pisali sami so sebou :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odkedy môžu komentovať iba registrovaní? - Fórum - ZDRAVIE.sk