Masirovanie doma

lost

nemusi byt tlsta a tazka, ako tak isto nemusis mat motor 6.3liter .. staci 1.2 HTP :)

ale ten 6.3 si ide pri legalnej MPR 130kmh tak zlahka, ako baletka.. alebo motyl, pretoze kazde kg na 1cm3 je ako pierko :) ved chapes co chcem povedat..

1.2HTP sa poti, a dusu vypluva.. pretoze musi makat na viac ako 90% vykonu..

preto si myslim, ciste z fyzickych rovnic, ze 50kg sa viac zapoti pri takej masazi ako 60kg napr :)
alebo 70, 80, 90, 100, ...

ale myslim si, ze radsej by som chcel maserku co ma naozaj kvalitne vzdelanie, nie nejake smejdy.. chrbticu mam len jednu..

lost

arman

no :D to teda nie, ale tak 50kg thajka, hmm. to by bolo povedzme do 250eur za masaz :D

to uz mam letenku do thajska a tam masaz na cely rok :D

arman

vobec nesuhlasim, ze musi byt tlsta a tazka.

raz som bol u 50 kilovej thajky, a teda... ta zena mala ruky ako z ocele. :-)

ja by som radsej taku, nech nemusim tolko muky vozit. :-)

lost - povie ti, vyvaz ma bezlepkovou mukou... tak to by sa uz neoplatilo. :-)

0vecka

2 lost aby nevazila 2 tony :-P ... ale jop take sumne sledny ta poradne vymasiruju...

inak nadych by mohol byt aj zadarmo ale vydych by mal nieco stat kedze produkujes emisie CO2

lost

:))

No kludne mozes aj bezlepkovu, ta je aj za 4 a viac eur :D

alebo ako v cestovinach na markize, vyvaz ju mukou :D

cize cim viac kg dana slecna ma, tym viac muky dostane za masaz :D

ale to moze davat zmysel, nie? :)

logicky.. cim viac ma, tym viac tlaci na chrbat alebo cokolvek co masiruje a tym viac masiruje :D

lost

presne v CR je o dost lacnejsi..
kamos sa mi vzdy cuduje, ze ci som sa nesekol o 10centov, ked mu pisem cenu v eurach :D

mate59

je to tak,k zákl. cene paliva sa priráta ako vravíš dan z benzínu, je to tzv. spotrebná daň, ktorá je i na cigaretách a alkohole /pálenka, pivo/ mimo tichého vína, na ktoré by chceli tiež uvalit spotrebnú daň a k výslednej sume sa nabalí DPH.Marža predajcu netvorí ani polovicu toho čo zhrabne štát.
A ty pokial nie si registrovaný ako plátca DPH, tak zo svojich príjmov DPH neplatíš.
Je zaujímavé, že v takom napr. Egypte ťa povozí taxík hoci aj 10 km za 1 pound/egyptskú libru/.Nafta je tam lacnejšia ako voda.