Otázka pre fajčiarov

Príspevok v téme: Otázka pre fajčiarov
Misko1212

Takže...chcem sa spýtať :D mam 17r...začal som fajčiť,do pľuc...petry slimky
mám len ja take stavy alebo su to začiatky fajčenia? :D vždy keď si zapalim točí sa mi hlava a cítim sa nafajčený,je možné že sa nafajčím z cigariet? :D že mam taky laby organizmus? beriem aj lieky na psychiku

Deborahhhh

teraz už vravim tiež ako EX FAJčiarka !!

nechci byť na tom závislí!!! totálne kktný pocit!!!ved doteraz si sa bez cigi naobišiel, tak na čo to kaziť????

dala som si puk a hlava sa mi točila šialeným sposoobm, ale príjemným...uplne všetko mi bolo smiešne...normálne som si klakla a rehotala sa..po chlaste trošku horšie..ked nepiješ vela a daš si cigu..tak ti má byť príjemne - ak ti ide o to..ale ked sa moooc opiješ a drbneš ešte cigu do toho tak sa možeš riadne dogrcať..to je najhorší pocit..

ja osobne som vlemi citliva a clekovo aj zo zle pokombinovaneho jedla mi je zle..aj z chlastu ..aj nervovo som citlivejšia..ale neberiem žiadne lieky nič...takže máš citlivejší organizmu..ivac ti zaje..va...D::D:D

ja ked som začínala s fajčením moj milý, tak to bolo hoooršie a zároven lepšie od tebaD:D::D

Misko1212

Ja fajčím priležitostne,a keď si vypijem...lebo je to super! cítim sa potom tak odľahčene,hlava sa mi krúti,mam pocit ako by som si dal trávu...
nafajčím sa z cigarety!! Skušal som malborky a tie ma nenafajčili tak ako petry slimky a slimky agendy!
a keď si k tomu vypijem tak mi to už poriadne jebe :D
a fajčenie do ṕľuc je normalny nazov!!! niekto fajči len do ust...niekto len do hrdla,a niekto to vdychuje...ja keď to dávam hlboko do pľuc tak mi je super a zo žiadneho macherstva nefajčím... LEN SOM CHCEL VEDIEŤ ČI MA OKREM MŃA NIEKTO TIEŽ TAKÉ POCITY.... PRI FAJČENÍ

Leela333

0vecka: Pretože fajčí len aby vyzeral ako frajer čo je tá najstupídnejšia vec, akú môže spraviť. Mám kamarátky, čo fajčia hoci keď si nezapália vôbec im to nechýba, fajčia vtedy, keď si zapáli niekto iný. Na smiech toto.

Lulu2011

jahodka - to je akoze "vyssi level" fajcit do pluc u pubertiakov, na zaciatku sa taka len do gamby :)))

ach tie temy, naco fajcis? aby si bol out pred spoluziakmi? uz to davno nie je frajerske, ani v mode

jahodka123

"fajčiť do plúc" ? kks, toto čo už sú za výrazy. tak bud fajčím alebo nefajčím nie? točí sa ti hlava z cigariet, lebo nejsi zvyknutý. a ked ti ešte aj prepína, tak radšej nefajči vôbec, ešte dostaneš aj trombozu...