Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maľovanie očí / špirála

Príspevok v téme: Maľovanie očí / špirála
Patinka

Ahojte mám čoskoro 113 idem do siedneho ročnka a maľujem si oči sprálov.. :) na môj vek to ipne stačíí:. :) mám jeden problem kd vidim niejaku deviatačku tak vidím že jej sa špirála pod očami nezrozmazála ani sa im nezlepuju ako je to možne že ja si namaľujem oči odlepích ich od seba no za necelu 1 minutu sa mi ope)t zlepia.. :( a po 3 hodinách sa mi rozmaže.. :O je to kvoli kvalite špiráli? :) teraz som si z Avonu objednala špiralu SuperDrama je dobrá..? :D dufam že mi niekto poradí.. :D

Patinka

Eva a čo také iné riesiť.. hovorím mojej mame že mám zle obočie a zuby no ma už na mňa nervy aspoň taku malu vec riešm.. :D Ďakujem diktaty už nepíšem odkedy máme novu triednu :(

flegma

v prvom rade pisat diktaty, v druhom rade davno spat
.
.
a az tuto niekde na konci riesit spiralu na oci...skus odmastit okolie oci a nesuchat si ich

Patinka

:DD prepáčte.. :D mám 13 :D :D ale ja sa nepítam aký mám krásny vek.. D: ale čo mám z tým robit.. :(, :D

diamant19

tiez by som sa chcela dozit takeho veku ;) :D
a teraz k teme: ja pouzivam Rimmel London Extra Super Lash waterproof a musim povedat ze sa mi cely den nerozmaze

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Maľovanie očí / špirála - Fórum - ZDRAVIE.sk