Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cítim sa velmi skareda neviem co mam robit

Príspevok v téme: Cítim sa velmi skareda neviem co mam robit
....

Vobec neviem ako teraz vyzeram, niekto hovori ze som hrozne skaredá, niekto ze krásna. Uz ma nebavi stale mysliet na to ako vyzeram a ze co mam robit aby som bola krajsia..viem mozno sa vam dza ako male fnukate decko ale mna to uz fakt trapi :( chcela by som zopár rád prosim nieco napr, aké veci su dolezite v zivote lebo sa chcem uz konecne prebrat :( velmi pekne vam dakujem vopred

škoricová

Krásna žena je predovšetkým vtedy, ak je vyrovnaná, spokojná, a prirodzene usmiata. Musíte sa nad to povzniesť,a nebrať si to k srdcu, iná rada ani neexistuje. Ako budete brať samy seba, tak Vás bude brať aj okolie. Ukážte navonok svoju charizmu, veselosť, dôvtip, a každý chlap bude namäkko.
Každá žena je krásna, lebo je stvorená na obraz Panny Márie, a preto, Vážte si, akú máte veľkú hodnotu! ;-)

Magy

ema - je to smutne, ale vidiaci ludia sa divaju najprv ocami, az potom srdcom. s tym nic nespravis. asi si budes musiet najst nevidiaceho zivotneho partnera.

Ema:-(

aj ja som skareda -- (ty urcite nie) Ja som vážne škaredá a pritom som vždy snívala, že ked vyrastiem bude zo mňa lrásna labuď no nikdy sa to nestalo .. Chyby krásy, ktoré mám ja by sa asi vyriesilolen 100 plastikami , lenže umela byt nechcem .. :/ Ešte si pamätám ako som bola prváčka na gymply a "kamarat" mi povedal, že som fakt velmi skaredá,že moj buduci mi bude musieť dávať sačok na xicht aby ma nevidel.. A pritom som mu nic neurobila , vychádzali sme v pohode .. Celú noc nato som plakala .. Veľa ludí mi povedalo, že som skareda ale čo ? čo s tym urobím ? . Mne je len velmi luto, že kazdy pozerá na vzhlad :(

Magy

pan d.- bez urazky, ale to je rada ako od beziqaca.

Mila Klaudia, krasa je vec velmi relativna a navyse, ako spravne uviedla renushik, rychlo pominutelna. ak postavis zivotne hodnoty na tom, co sa skor ci neskor s uplnou istotou strati, potom to bude zivot postaveny na velmi vratkych zakladoch a ostanu ti z neho len ruiny.
Si mlada, tak je pomerne normalne, ze ta viac nadchynaju veci povrchne - vasen (ktoru mladi zamienaju s laskou), krasa (ocenuju viac tu vonkajsiu, ako vnutornu), peniaze a majetok (chlapec s mercedesom je lepsi ako ten v skodovke) atd.
Bolo by fajn sa zamerat na zlepsovanie toho, co je u teba silnou strankou. Kazdy v niecom vynika a argument "len ja nie" je najbeznejsia a najhlupejsia vyhovorka.
to sa tazko potom niekomu pomaha. zacat musis od seba. pracovat na sebe, osobnom rozvoji po vsetkych strankach. vela citat (ale nie prihluple casaky o celebritach a pikoskach), vela sportovat, ucit sa, pracovat...
viest po vsetkych strankach aktivny zivot, tesit sa z malickosti, pomahat ludom, davat si vysoke ciele a dosahovat ich... jedine tak zacnes chapat prave hodnoty a odlisovat ich od pozlatka a falose.

osobne by som ti dokonca doporucil ako prvy krok zrusit telku ako taku, v drvivej vacsine casu su tam aj tak len mozog vymyvajuce kraviny. treba ist von do prirody a na vlastnej kozi pocitit travu, stromy, vonu a nie sa na nu divat v dokumentoch. to je len jeden priklad za mnohe.

renushik

to je normálne, že sa nepáčiš všetkým, taký sa asi ešte nenarodil, aby priťahoval a páčil sa všetkým ľuďom na celom svete - veď sto ľudí sto chutí, či chceš proti tomuto faktu prírody bojovať?, musíš sa páčiť každému chmuľovi? dôležitejšia je charizma a vyžarovanie, asi ťa v detstve dost nechválili (mňa za všetko kritizovali, a potom som si myslela, že ak nebudem najkrajšia, najmúdrejšia, najšikovnejšia, že ma nikto mať rád nebude, a hups síce nie som ani jedno z toho, ale radi ma majú aj tak), krása je vec pomíjivá, ale to čo máš v sebe ti zostane, btw. ale ak máš pocit, že chceš byť krajšia, tak rob všetky tie babské veci vytrhaj si obočie, pekne prorodzene sa primaľuj, obleč, nafarbi vlasy a rozdávaj usmevy všade navôkol, a opitého grcajúceho chalana by som nechcela ani keby vyzeral jak Brad Pitt fuj.... pan d. každý je škaredý, keď je ex :D

pan d.

Ja ti to vysvetlim, ked budes v spolocnosti opitych chlapov, tak vacsine bude jedno ako vyzeras, vtedy zautoc a nabal si nejakeho a uz nebudes musiet riesit svoju krasu:D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cítim sa velmi skareda neviem co mam robit - Fórum - ZDRAVIE.sk