Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potrebujem poradit ohladom Steppera

Príspevok v téme: Potrebujem poradit ohladom Steppera
yogy

Ahojte som chalan mam 24rokov trapi ma nadvaha uz som sice schudol zo 103 na 92kg ale stale mam obrovske lytka stehna a hlavne zadok brucho vsade riadne tuku a chcem sa opytat ake mate skusenosti zo stepperom pretoze som na nete dost cital ze ludom co cvicili na stepperi narastol zadok a ja chcem pravy opak chcem ho odstranit aj stehna a hlavne zadok tak aky mate nazor ma zmysel do neho investovat pomoze mi schudnut zo zadku lebo nechcem aby mi z cvicenia na nom zadok este viac narastol dakujem za vase rady :)

yogy

dakujem ti za odpoved ano bicyklovanie mam velmi rad a mam tu aj pekne trasi okolo oravskej priehrady a najlepsie by bolo to asi striedat raz bicykel raz rychla chodza ze

odpovedam

postava sa ti zvacsovat nebude :)
predsa ked mas vydaj energie a upravis si jej prijem, mal by si chudnut. Co sa tyka rastu svalov, nie som na toto odbornik, ale logicky sa ti bude zlepsovat kondicka, tuky pojdu prec a postupne si spevnis svalstvo. Bicykel nie je posilovaci stroj, masivneho pribudnutia svalov sa neobavaj. Osobne som za rychlu chodzu, vtedy sa hybe cele telo. Potom by si mohol zacat behat. Ale aj bicykel je fajn...

odpovedam

stepper je hlavne na spevnenie svalov. ak chces schudnut, radsej investuj do bicykla alebo beziaceho pasu. Ale beh alebo rychlu chodzu mozes praktikovat aj vonku... zadarmo ;-)))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potrebujem poradit ohladom Steppera - Fórum - ZDRAVIE.sk