Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Veľa cvičim, korčulujem, nejem veľa ale brucho mam vždy veľke

Príspevok v téme: Veľa cvičim, korčulujem, nejem veľa ale brucho mam vždy veľke
Ellaa

Ahojte, korčulujwm aj 4 krát do tyždna, aj 28 km za den, niekedy si chodím zabehať, nie tak často ako niekedy(5 krát do tyždna aspoň po 20 minút), ale snažím sa aj to... nohy mam už samý sval... sú vyšportované, ruky pekne vyrysovane ale mojim problemom je brucho.. keď sa najem, napr na obed, to si naložím normálnu porciu, hneď sa mi napučí brucho.. také veľké je, a nechce klesnúť.. mam na to nervy, lebo sa dosť hýbem a vždy je také....poraďte mi niečo... korčulovanim vlastne na bruchu ani nechudnem? aký cvik je najlepší? alebo koľko brušákov mam urobiť? alebo čo vlastne? ďakujem za odpovede :-)))))

ivanana

mam rovnaky problem, ale skor je to mam pocit aj dost problem mojej kostry :-/ mam viac vystrcene rebra a k tomu male prsia a nepaci sa mi to, ale s tym asi fakt nic nespravim...

dedy

tak medzi tými to dvoma je už len belá a teoreticky strážky :D na borovky do tanapu? :D
ale k veci, na večeru sa už príliš neodporúča jesť pečivo, skôr zeleninové šaláty a podobne
plus na brucho existujú aj príjemnejšie cviky ako zrovna brušáky, ak by ťa napríklad nebavili, lebo mne klasické brušáky lezú hrozne na nervy.. skús pokukať na nete, je k tomu aj mnoho videí :)

Ellaa

inak ja nekorčulujem aby som schudla, myslim že vaha 53 kg na 18 rokov je dosť v pohode, mne stačí len naberat kondičku.... trapilo ma len to brucho.... byvam pod tatrami, v lese som skoro každý týžden, chodim či už na borofky, maliny alebo huby..... ja som fakt ten posledny človek, ktoremu by to malo byť vyčitane :-))) a k tomu sa ešte starám o našu zahradku, kde pestujeme všetko... od vidim do nevidim :-))

Jefitto

To je blbosť... vzhľad postavy nezávisí od jedla až tak, ako by ste si mysleli...

Samozrejme, porovnajme američanov, čo každý deň žerú hamburgery s coca colou s deťmi v nigerii, čo každý deň miesto jedla fetuju chemopren...

Ale nemyslím si, že drastické diety ti niečo pomôžu... pozri sa do minulosti, netreba až tak ďaleko. Pred druhou svetovou vojnou si myslíš, že ľudia čo žrali? Z kravy denne nadojili 5 litre plnotučného mlieka (nie nejaké biele nizkotučné hnusné vodičky) a myslíš, že ho vylievali do Váhu? No určite, muselo sa to vypiť. Sliepky denne znášali vajca a tie tiež nehádzali na parlament, ale konzumovali. Okrem toho slanina, krkovička a kopu kopu tukov.

Takže rozdiel je len v tom, že vtedy trebalo obrábať polia, pásť kravy a ovce, opravovať stodoly, ľudia proste boli vždy v pohybe.

Dnešný človek príde do roboty autom, vyvezie sa na druhé poschodie výťahom, lebo 18 schodov by ho nedajbože zabilo, tam sedí 8 hodín, príde domov a sadne k PC, alebo k telke. A postaví sa zo stoličky akurát, keď mu treba ísť na hajzlik.

Tam tkvie ten problém. Potom ľudia zúfalo držia diéty, alebo korčulujú jak najatý v nádeji, že im to pomôže. Áno pomôže, ale iba jojoefektovo. Akonáhle prestaneš, tak ti pekne kilečka prídu naspäť. Napríklad: Moja prababka, ktorá tohto roka umrela (RIP) vo veku 89 rokov bola schopná ešte minulý rok kopať grule na poli veľkosti futbalového štadiona. A zvládala to v pohode. Fakt si myslíš, že držala nejaké diety a korčulovala? To sotva...

Takže riešenie: Vyber sa na huby, choď do lesa- okrem toho, že uvidíš krásu prírody, nadýchaš sa čerstvého vzduchu a podobne, si veľmi pomôžeš. Príroda je predsa pre človeka, takže šup šup, už nech si tam. Ako dobre, že som si vybral na výške študovať biologiu...

Terka777

Jeffito no tak som sa sekla no :D berte ten môj text bez toho slova lepok :D mne napr. čierne pečivo nevadí a biele hej :P

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Veľa cvičim, korčulujem, nejem veľa ale brucho mam vždy veľke - Fórum - ZDRAVIE.sk