Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ošetrovateľ koní

Príspevok v téme: Ošetrovateľ koní
Soni22

Ahojte. Rozmýšlam nad touto prácou. Neviete, čo všetko zahŕňa táto práca? Niekto, kto ju vykonával alebo ešte stále vykonáva? A čo musí robiť stajník? Keďže je to normálna práca a niekde píšu, že prac. doba je od 08.00 do 17.00 tak si neviem predstaviť, čo by taký stajník celý deň robil. Máte s tým nejaké skúsenosti?

Naja85

Ja len cez sobotu trosku vypomaham pri 2 vacsich poncloch z rodiny a ohromne ma to bavi:). A je to aj moj celozivotny nesplneny(ale dufam, ze v najblizsom case-tak do pol roka splneny) sen. Zatial aspon studujem teoriu:D.
PS: Drzim palce.

Soni22

lost: Ďakujem za podporu. Veď práve preto ma to najviac zo všetkého baví :) Kone nikdy nesklamú, čo sa o ľuďoch nedá povedať (hovorím z vlastnej skúsenosti)

lost

Extremne odporucam, aj ked som na koni bol len z dialky 25 metrov..
ale nie :D raz som si to skusil, celkom sranda, ale to instruktor chodil vedla kona.
k pointe - je to daleko lepsia praca na psychiku, pracovat so zvieratami ako s ludmi.
preto este raz zdoraznujem uplne prve dve slova v tomto mojom prispevku.

Naja85

Tak uz mas predstavu:). Najdi si najprv ponuku prace a rovno sa ich spytaj na pracovny cas a napln prace(co vsetko konkretne). Ale tak typujem, ze asi vyvadzanie koni do vybehov, cistenie boxov, privadzanie koni naspat, zabezoecenie krmiva, vody a pod.

Soni22

Ešte nikdy som nebola zamestnaná, ani brigádnicky pri koňoch. Takže nie som si úplne istá. Doposiaľ som jazdila u súkromníka a tam som sa vlastne o všetko starala. a preto by som teda chcela vedieť čo to vlastne zahrňuje.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ošetrovateľ koní - Fórum - ZDRAVIE.sk