Predavačky!

Príspevok v téme: Predavačky!
Lalia85

Ahojte, tento problém sa týka asi nás moletiek alebo žien trošku plnších tvarov. Stáva sa aj Vám pri nakupovaní keď máte vyhliadnutý nejaký tovar a opýtate sa na väčšiu veľkosť, že daná predavačka na Vás pozrie ako keby ste boli slon?
Mám 178cm a nejakých 75kg, trošku väčšie prsia a vždy keď vôjdem niekam do obchodu a pýtam si nejakú vec, predavačka sa opýta "ako na Vás?" .. keď prikývnem tak s divným výrazom tváre odpovie "no to nie, iba malé veľkosti" a úplne sú neochotné vôbec človeku nejako pomôcť alebo poradiť niečo iné. Nikde inde som sa s takým prístupom predavačiek nestretla iba na Slovensku. Určuje teda váha pri výbere oblečenia to ako sa k nám predavačky správajú? Nemali by byť trošku ochotnejšie a správať sa normálne? Veď sú tam pre nás a z nás žijú, nerozumiem...

slnecnica

Kenvelo nie:-) Váčšinou Gate, NY, H&M, Reserved, Takko, Tesco...pod jednou strechou, v nák. centrách. A vbehnem aj do iných obchodov, na ktorých názov si nepamätám.
Ešte ma napadol Stradivarius a niečoMode:-)
Ja som hrozný odľud, nerada komunikujem:-)

flegma

no ja tiez do niektorych obchodov uz ani nechodim, lebo sice tam maju vsetko povykladane, ale co z toho, ked len do velkosti 36, maximalne 38...

Lalia85

a kde nakupuješ potom? :D v Kenvele a pod.? lebo len v takýchto nepríde nikto za človekom a nechá ho nakúpiť, len zas v týchto predajňách majú veľkosti XS, S, M a to je asi tak celé :)

slnecnica

Baby, ale ja som v takom obchode, kde by nemali vyložené všetky čísla fakt nebola sto rokov:-))
A do športových nechodím

Lalia85

Slnečnica no ja neviem, ale väčšinou všade predavačky prídu za tým človekom.. resp. niekedy majú tovar vyložený ale iba jedno číslo a človek sa ich musí opýtať...

slnecnica

Do takého obchodu by som nevkročila, otravuje ma to. Kupuj v takých kde si nemusíš pýtať veľkosť a máš po probléme