Moj manzel bol gay...

Príspevok v téme: Moj manzel bol gay...
Zata1

Som vydata za super cloveka uz 7 rokov. Predtym som nemala ziadny prehlad o jeho intimnom zivote, pretoze ma to ani nezaujimalo. No po case som zistila, ze v jeho zivote neboli skoro ziadne zeny, naopak, mal "kamarata" s ktorym byval, chodil na dovolenky, boli spolu velmi dlho. Dokonca som nasla aj jeho fotky z Thajska, kde chodievali spolu pravidelne. Mal tam aj fotky z hotela, kde nemali dve postele, ale iba jednu manzelsku postel. Dvaja chlapi. Toto ma zaujalo a zacala som patrat po jeho historii. Zosokovana som zistila, ze ani nebol velmi na zeny. Teraz ma 39 rokov a pred tym, ako sme sa zoznamili, zil velmi tichym zivotom. Praca a domov... V intimnom zivote som si vsimla, ze je iny ako ostatni chlapi, ma rad polohy, ktore zrejme praktikuju chlapi... Ovsem, jeho laska ku mne je uprimna, ma ma velmi rad a vazi si ma. Viem, ze si nedokaze predstavit zivot bezo mna. Mame uz spolu dieta a sex so mnou sa mu paci. Bokovky nema, je stale so mnou a ja by som nieco take okamzite vycitila. Proste uz chce zit iba pre rodinu a mat pokojny zivot. Podotykam, ze som typicka zenska. Nie je na mne nic zvlastneho. A vyzeram a chovam sa ako zena, niesom ziadna muzatka... Ako je mozne, ze sa z chlapa, ktory bol na muzov, stal milujuci manzel zeny a otec rodiny? On svoju lasku nehra. On ju skutocne ku mne citi... Je mozne, ze sa z gaya stane chlap na zeny?

pan d.

A k teme, aspon mas supersex, predpokladam, tak niet co riesit:D A este inak, zivot je zivot, life is life, stat sa moze vsetko, aj pes sa moze urvat z retaze, nic na tom nie je nenormalne.

pan d.

Ja som po mojom pseudovztahu s ex teraz takmer na chlapov, ale zacinat si s nikym nebudem. Mam sa prilis rad:D Ja som zil s muzatkou a to ma zmenilo. Ale pacia sa mi aj zeny, ale len urcite typy, ach tie stehienka:D
Podla mna taka zmena je mozna. Jemu musel jeho partner dlho robit zenu, preto v tom asi nevidi velky rozdiel. Vsio.

allenkaaaaaa

Mate59, teraz vsak zas citam, ze to vobec nie je potvrdene, v inom clanku, ze to je zastarala teoria. Tak som nevedela, ci to tu vobec "hadzat" :)

allenkaaaaaa

opravte ma, ale kdesi som citala, ze homosexualom sa clovek uz narodi. Vraj za to moze chybny chromozom. A nech by sa pocas zivota akokolvek ten clovek snazil "preonacit" vraj to nejde, pretoze genetika nepusti. Tuto teoriu som vsak uz pocula milion raz v milion inych verziach... :) Ale ak je tvoj muz bisexual, preco nie...v tom pripade moze rovnako lubit muza ako zenu :)

fero11111

nie ale je mozne ze sa vnom prebudilo to otcovstvo a tak si zalozil aj rodinku pichat bude aj s muzom neboj sa ty nic ... a aj zo zenou je to taky bisexual :)

Magy

zrejme si ho kvalifikovala nespravne. Tvoj muz nebol gay, ale bi. podobne ako napr. Freddie Mercury. dokazal rovnako vasnivo milovat muza aj zenu, srdcom aj telom.

podla mna to nema cenu dalej akokolvek riesit alebo sa tym trapit. ani mu to pripominat alebo nebodaj vycitat. je to jeho minulost, sukromie a ma pravo o tom nehovorit. zvlast, ak to nijako nenarusuje vase dnesne spoluzitie, rodinnu harmoniu a buducnost.

mate59

ak je skutočne gay,tak toho sa nezbaví,skor može byt bisexuál.A ak by bol čistý homosex.tak to zistíš, to skrývať nevydrží.