Problem ist pred partnerom na velku potrebu

Príspevok v téme: Problem ist pred partnerom na velku potrebu
nemenovane

Partner bude mat volny byt a v nedelu idem k nemu domov a budem tam asi styri dni. Problem je, ze mam trochu s problem, ked budem musiet na velku. Pravdepodobne budeme spolu stale, cize nie je nadej, ze by niekam odbehol a tak. Ja viem, ze je to riadna konina, ale proste nebudem moct pred nim ist, ale zase cely den, aby ma bolelo brucho nie je bohvieco a ani to nie je zdrave. Co mam robit? nemali ste aj vy taky problem? je mi to fakt blbe :/

Lulu2011

a inak velmi fajn tema, ja sa tu tak smejem a to som mala pred chvilou depku :)

a neprijemne je to clup pred inymi, ze :D

Lulu2011

hehe tak toto som riesila aj ja, na navsteve niekde nehrozi, ze by som isla, mam problem aj doma, ale nie, ze sa hanbim, ale ked napr. je niekto pri wc nejde to, ja potrebujem byt na totalku sama, zavrete dvere a druhí nech zatial su v izbe a ani ich nenapadne ist okolo :D

semester

no ono to s tym sranim a prdenim neni zas tak jednoduche. chalan si v pohode prdne a ja napri. aj pri sexe vypustim obcas lucifera, ale baby su v tomto ine. moja priatelka tiez vzdy ze neser, sak sa tu zadusim a ona si neprdne ani za nic. neviem co jej na tom vadi ale sak treba to respektovat kazdy sme iny.

Dadula56

Pozri sa na to racionalne - kadime vsetci. Nechapem, preco by si mal z teba robit srandu(???), to mi vazne unika, co je na tom srandovne. On tiez pojde za tie 4 dni na zachod. Jednoducho sa zdvihni a chod, on urcite nebude v tichu nacuvat, ci si "uz", to by bol chory na hlavu. Majte pustenu telku, radio, hocico, ak ti to robi problem, tak by sa aj pripadne zvuky stratili v inom hluku. A vazne sa neboj, on skutocne nezije v predstave, ze si etericka vila, ktora vylucuje iba oblaciky parfemu. On velmi dobre vie, ze chodis na potrebu. A ako tu uz bolo napisane, svedci to aj o hlbke vztahu, za rok si na to ani nespomenies, ze si taky problem mala.

allenkaaaaaa

chapem, ale aj tak. Najlepsie bude, ked normalne povies, ze ides na wecko a pokial tam nebudes 30 minut, pochybujem, ze ti bude davat otazky typu "co si tam robila" a podobne :)

nemenovane

Ano, je to normalne, ja s tym nemam problem. Ale hovorim o tom, ze tak ako niekto ma takyto problem, tak ja mam tento.

allenkaaaaaa

nemenovane, lenze to naozaj hovori aj o hlbke vasho vztahu. Samozrejme, nemusite byt humusaci a rozoberat, kto sa ako dobre vykakal a podobne , ale preberat s partnerom temu sexu alebo aj menstruacie je predsa...akoby som...normalne...Nie? :)