Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Surna prosba o radu, stale zvysena teplota, unava a vysoke aslo

Príspevok v téme: Surna prosba o radu, stale zvysena teplota, unava a vysoke aslo
miapia

prosim vas o radu, uz mesiac (ak nie viac) mma stale zvysenu teplotu, teplotu meriam klasickym otrutovym teplomerom pod pazuchou, stale 37,2-37.3. citim sa unavena, vycerpana, najradsej by som spala a citim prenikave teplo v celom organizme. je tomu asi cca mesiac co mi zistli vysoke ASLO 650 (0-200), ale lekari nic nenasli, orl nalez bol negativny, zuby su ok, mam sice gynekologixcke problemy,ale opakovane stery nepreukazali pritomnost. alfahemolitickeho streptokoka b ani a, imunologia je celkom v poroadku mam len humoralny deficitIgG4 a nizke hodnoty LY (uzivam Imunor), sono brucha, vsetko ok okrem pečene-zvýšená echgenita pecene homogenneho charakteru(zrejme po liecbe atb)za tyzden (po liecbe atb ) mi brali znova krv a mala som antistrepotlizin uz 900!!! lekari si ma prehadzuju ako zemiak a ja som zufala!!!! hoc ma nic neboli, citim sa priserne unavena, co mam robit? zrejme ma este odoslu na reumatologiu a znova na orl, ale co ak nic nenajdu? vysoke aslo je vraj nebezpecne:((( mam len 25 rokov, nikdy som taketo problemy nemala.

viki_05

ahoj,
mam podobne problemy... zvysene teploty uz roky..ani sa presne nepamatam odkedy(prvy krat asi pred 10rokmi)... objavuju sa z casu na cas, ale v poslednych rokoch uz prilis casto a tak som sa podujala na \"behanie po lekaroch\"... ta unava je nekonecna, clovek naozaj nema energiu na nic a co je horsie, lepia sa na mna ochorenia jedno za druhym :(
na imunologii mi zistili zvysene aslo na 600, po 2mesiacoch liecby penicilinom mi o nieco kleslo(nieco cez 500) a vraj su tam nejake protilatky, tak uz to nechali tak... dali mi len nieco na posilnenie imunity, ale nemozem povedat, ze by som nejake posilnenie pocitila.. okrem toho, som mala hranicne hodnoty chlamydii a medzi vsetkymi trampotami sa mi objavila alergia na slnko..
inak som si samozrejme presla dalsimi vysetreniami: usno-nosno-krcne 3x(2sa vyjadrili, ze nic, 1ze by to mohli byt zbytky krcnych mandiel, kedze mi ich vyberali ako velmi malej), ocne, zubne, gyn.-nic... sono-ze mam na peceni zrejme akysi zhluk ciev, ale nemalo by to byt nic nebezpecne, bude sa sledovat..
este ma cakaju odbery na infektologii a gastroenterologicke vysetrenie...
netusim ci konecne niekto najde nieco, co mi tieto problemy sposobuje, ale tak rada by som bola konecne zdrava...
ta unava je nekonecna..staci mala fyzicka aktivita a som vystavena..
najkor zima, potom ma zalieva horucava a potim sa..
uz by to mohlo skoncit
ak niekto poznate riesenie, prosim, napiste mi aj na e-mail
dakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Surna prosba o radu, stale zvysena teplota, unava a vysoke aslo - Fórum - ZDRAVIE.sk