Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tak bude ten koniec sveta alebo nie?

pan d.

Koniec sveta isto bude, treba spachat samovrazdu este pred terminom. Inak, neviem, ze by v Pisme boli nejake zmienky o presnom datume:D Skor, ze bude pocasie saliet, salelo a nic sa nestalo.

Sejla

no teoreticky, ak by nastala nejaká brutálna vojna, alebo nejaká nová obdoba morovej epidémie, a ostalo by na zemeguli len nejaké malé percento ľudstva, tak by to mohlo mať na nich nejaký pozitívny efekt, že by k sebe boli konečne lepší a vážili si jeden druhého:)

Sejla

hehe a to už ako si predstavujete, že "zlí" odídu? Žeby nás mimozemšťania sledovali a vybrali si tých vyvolených, ktorých nezabijú, či ako?

Maoam

myslim, ze nejake väcsie zmeny budu, ja sa na odchod zlych ludi tesim :DD

nova era, moze byt..ale planeta sa bude tocit dalej

milli11

Koniec sveta nema byt, ale vraj sa skonci toto obdobie a ludstvo vstupi do noveho veku, veku, kde bude vladnut duchovno, spolupraca, ohladuplnost k prirode a materialno a peniaze uz nebudu mat vplyv na zivot cloveka. Vraj ma odist zlo a zli ludia.

To sa vsak vraj nezaobide bez nepokojov. Vraj aj sama Zem, planeta sa pokusa zbavit tych, co jej ublizuju. Zemtrasenia, tornada.

Ale zda sa mi to dost uletene a aj, ze je na to dost kratky cas. Najskor to dopadne tak, ze vsetko bude ako je teraz.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tak bude ten koniec sveta alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk