Tak bude ten koniec sveta alebo nie?

milli11

Musim tu napisat, lebo ste uplne vedla. :DDD

Podla najnovsich informacii. Koniec sveta nebude.

Teda ma skoncit to zle, takze to bude koniec pre zlo. Nasa Zem ma vraj vstupit do noveho zlateho veku. Ludia si budu viac vazit moralne hodnoty, spolupracu a duchovno ako materialne hodnoty a peniaze.

Ale nie, ziadny koniec sveta, len ma nasa Zem vstupit do ineho veku. Podla:

- Majsky kalendar - konci sa jeden cyklus a zacina novy.

- Krestanstvo - je rok 2012, presne 2000 rokov po tom, co Jezis zacal kazat uz ako 12r. chlapec.

- sucasna ekonomika - vraj sa na koniec roka planuje pad eura a dolara a vznik novej super meny - Amero - dolar krizeny s eurom.

A teraz to bude pruser, ked nic z toho nevyjde. :DDD

Ale ked si to tak zoberieme, staci jedna atomka, jeden bl.bec a koniec sveta mame hocikedy. :(

semester

a s tou vierou v seba mozeme uz rovno zacat. ja som uz zacal. len teraz neviem ako to napasujem na ten koniec sveta.

pan d.

Mna Boh serie a to totalne. Najprv nieco povie a potom clovek zisti, ze to ani zdaleka neplati. Na co sa tolko modlia jak chori, ked v Jeho mene sa budu diat rozne zazraky. Kde su? Pan farar, uzdravite ma dneska po svatej omsi? Mate taku vieru? Aspon ako horcicne zrnko?
Za co beru prachy?

pan d.

Bude to viera v seba. Keby vedci investovali viac casu do skumania podvedomia, tak sme mohli byt uz davno napr. nesmrtelni a to myslim vazne.