Podarilo sa tu niekomu uzdravit vlastnymi myslienkami a predstavami?

Lulu2011

ja som mala pozitivne myslienky, mala rada zivot, nebola som pesimista...tak sa cudujem, ked myslienky formuju zivot, taka uvaha pre dnesok, teraz som uz niekde inde s depkou

doubledog

tie motivacne knihy maju pravdu, to casom zistis.

lenze musis to zazit sama na vlastnej kozi, nie o tom citat.

tvoje "myslienky" naozaj formuju tvoj zivot, ale tato informacia ti je nanic, ked ju nevies "precitat".

a este jedna vec je v tych knihach casto spominana:

vsetko, co sa ti deje, ma pre teba osobne vyznam.

Lulu2011

vsade, kde sa obzriem su same rady, ze nás zivot zavisi od nasich myslienok, ale preco potom, ked som bola dokonale stastna, sa mi pokazilo zdravie, potom som musela odist z prace a trapim sa roky, vzdy som bola vesela a stastna, zacinam si mysliet, ze tie vyroky a mudre motivacne knihy su na prd :(

Lulita

Deria - ja som Murphyho citala ako 16 rocna, som ho pouzivala v drsnych podmienkach skoly a zaberal :) len clovek sa musi toh drzat a neklesnut pri starostiach do depresie, co je tazke, ze

Deria

lulita, prave som si vydrazila na ebay knihu "miluj svoj zivot"! (za 3,50 eur)uz sa tesim na nu, lebo som este od louise hay nic necitala. ale ty si ma motivovala, este raz dakujem. pred par rokmi, ked som precitala murphyho a pracovala na sebe, zrazu sa mi vsetko darilo, bolo to az neuveritelne! nemohla som o tom s nikym hovorit, aby ma nemali za cvoka:). potom som akosi polavila, dala som sa uniest stresom, povinnostami a problemami a hned bolo vsetko horsie. tentoraz si to nedam ujst, chcem zostat aj do buducna zdrava a stastna:). a co ty, ako sa ti dari, uz si na sebe nejako pracovala?

Deria

tak je. takisto strasia s homeopatiou, ze je tam diabol a co ja viem co...pritom homeopatia pomohla mojim zvieratkam (mne zatial nebolo treba:)) uzasne, lepsie ako chemia, ktora ma kopu vedlajsich ucinkov.
lulita a ty este nespis? ja uz pomaly odchadzam. dobru!

Lulita

jediny problem je v tom, ze knazi a bigotne veriaci maju za ulohu ludi strasit, ze vsetko ine je zle a nespravne, aby cirkvi neunikali peniaze, nie je to o nicom inom, tak ludi zastrasuju