Podarilo sa tu niekomu uzdravit vlastnymi myslienkami a predstavami?

anjelik *

Deria, nie nevenujem sa joge. Ja som od prírody veeeeľmi lenivé stvorenie. Ale jasné, že sa venujem niečomu, čo by sa dalo veeeeľmi vzdialene nazvať cvičením. Len ono je to skôr cvičenie s mysľou, keď sa dôraz nekladie ani tak na správne vykonaný, ako skôr precítený pohyb. Keď sa snažíš viac pri cvičení cítiť príjemný pocit, ako cibriť nejaký ten štýl. ;o)

Deria

anjelik, presla som to tu vsetko a musim s tebou len suhlasit! nevenujes sa nahodou joge? to by som tak tipovala.:)

Lulu2011

macik - ale isla si aj alternativnou cestou, akou je napr. germanska nova medicina, alebo si robila len to, co ti vravia lekari?

wreck

pan d., v slovenskej republike plati zaruka aj na poskytovane sluzby, napriklad zaruka na stavebne alebo montazne prace, na servis auta, atd.

takze normalne chod za panom vestcom a uplatni si zaruku na odrabanie. predpokladam, ze mas na to fakturu alebo dodaci list, kde su uvedene sluzby, ktore ti boli uctovane v ramci odrabania. ked je pan odrabac taky dobry a seriozny, iste s tym nebude mat problem a odrabanie zadarmo zrealizuje znovu a tentokrat uz so skutocnym vysledkom. inak mu pohroz slovenskou obchodnou inspekciou.

to by sme kam prisli keby si kazdy zalozil odrabaciu zivnost a na svoje sluzby nedal ziadnu zaruku? netreba sa nechat!

;)

macik

ja som sa nevyliecila,pritom velmi tuzim byt opat zdrava,vysmiata,stastna ako pred takymi styrmi rokmi,ale to zial,nie je asi uz mozne ..
aj som mala odhodlanie,aj vsetko,ale vsetko je v pasé,preto si myslim,ze sa to nedá ....

Lulu2011

pan d. - neblazni, podla mna je to blbost, urcite nevyhadzuj na tieto veci peniaze, radsej sa odosobni od tych tvojich carov marov, mam pocit, ze privelmi veris tymto veciam

anjelik *

Hudson, máš pravdu, ľudská psychika a ľudská osobnosť je naozaj veľmi zložitá. :o)
Čo sa týka tvojich spomienok z detstva a to, že ťa formovali, musíš sa sama rozhodnúť, či aj naďalej chceš, aby ťa ovplyvňovali. Už som ti raz napísala, že zmazať sa nedajú..dá sa k nim iba zmeniť postoj. Ak nie si schopná odpustenia, tak odpusti aspoň sama sebe, že nemáš na to silu. A nezožieraj sa preto. Chce to iba čas...to , že niečo vieš, neznamená, že to hneď aj ide vykonať. Ak sa naučíš odpustiť sebe, naučíš sa odpúšťať aj iným. :o)