Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podarilo sa tu niekomu uzdravit vlastnymi myslienkami a predstavami?

Maoam

Lulu: uf, vela roboty a vela toho pred sebou (aj co sa tyka mna samej), no nenudim sa urcite! :-)

a ver tomu, ze je to moc tazke :-/
ale tak kym sme tu, tak bojujeme, ze..:))

drz sa Lulu a napis opät

Maoam

Lulu, ludia s oblickovymi chorobami casto zazili 'utlak' rsp. nemoznost dat von emocie, pocity, casto dlhorocne, casom sa naucili svoje afekty potlacat a vsetko obracat do seba, dovnutra, mozno to tak bolo aj u teba. Predpokladam, ze ak ano, tak uz od mala, alebo celkovo v rodine si mala taky 'udel'.
No a tak si vies predstavit, kolko tych emocii (najmä tych negativnych) je v tebe nakumulovanych a tlacia ta a tahaju k zemi, to vsetko ta blokuje, to vsetko by malo ist von, postupne....az potom budes moct volne dychat.

Je to sakra tazke :-//// viem, viem a chapem :-/.
Ale skus to urobit - pre seba.
Niekde zacat, zacni s niecim, na co si trufas a uvidis postupne, ez budes naberat sebadoveru a viac si verit.

Lulu2011

Maoam - presne tak viac luftu a to podotykam aj v svojej hlave, lebo sa mi tam tlacia myslienky ako pri brutalnom vypredaji ludia :))

som rada, ze som tuto temu zazila...dodala mi nieco, aj usmev, lebo v poslednej dobe sa mi tazko akosi smeje

Maoam

Lulu a zvlast si davaj pozor na ludi, ktori na teba vyvijaju tlak a kde mas pocit, ze sa ta snazia do niecoho dotlacit, co nechces a ked zacnes klast odpor (povies normalne NIE), neakceptuju to a vyvinu este väcsi tlak skombinovany s psychotlakom a mas pocit ze ta pripieraju k stene.

Budes sa musiet naucit aj väcsej asertivite a byt viac cool.

jednym slovom, potrebujes vytvorit okolo seba väcsi priestor, viac luftu, ktory bude len pre teba

aby si mohla volnejsie dychat a aby si sa mohla castejsie uvolnit

Maoam

Anjelik: ja s tvojim doplnanim vobec nemam problem :-), su to dva pohlady na vec a Lulu si z oboch mozno nieco vezme, takze je to tak ci tak obohatenie :-).
Presne tak, ja to vidim tak, ze rozkladam veci na mensie/kratsie ciele a jednym ockom mam v merku celu cestu aj s cielom, ale venujem sa tomu, co je tu a teraz. Lulu stoji teraz v nejakom bode, z ktoreho jej treba pomoct, takze najprv si musi ujasnit, odkial prisla, kde teraz stoji a co s tym.....myslim, ze vie, kam chce...chce, aby jej bolo lepsie a chce aby sa jej ulavilo.
Lulu tym padom zakonite nosi na sebe vela balastu a mala by zacat tento zo seba postupne zhadzovat. Od negativnych vplyvov zvonka (+ aj ini ludia, ktori jej nerobia dobre a ktorych do seba pusta), zmena stravy, zmena myslenia a citenia, postupne, ako bude vladat a ako to ona sama bude citit.

Lulu2011

tak by som povedala, ze Maoam je realistka a pise trefne a neboj sa mas schopnost pisat efektivne reps. k veci ;)))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Podarilo sa tu niekomu uzdravit vlastnymi myslienkami a predstavami? - Fórum - ZDRAVIE.sk