Prostitútka vs. manželka

Príspevok v téme: Prostitútka vs. manželka
nicol8

Po 15 rokoch manželstva mám problém s manželkou a sexom, máme to spolu max. raz za mesiac, ale potrebujem viac, Jej to netreba, sama mi navrhla inú ženu(samozrejme iba na sex). Pretože nemám v tejto oblasti skúsenosti, tak som sa spoľahol na internet a navštívil som privát. 100€ za hodinu, mladá vysokoškoláčka, hygiena v poriadku, ale inak to bolo nanič. Ani poriadne objať, ani chytiť za buchtu, nebodaj prstovať, všetko s gumou, bozkávanie mínus, absolútne bez záujmu, mal som sa dosť problém aj urobiť. Neviem, či to mám aj naďalej skôšať, jednak sa mi to zdá dosť drahé a nejak to nesplnilo moje očakávania. Dokonca aj ten občasný sex s manželkou mi príde lepší.
Otázka, hlavne na chlapov - aké sú vaše skúsenosti s takouto situáciou?

capricorn

na tvojom mieste si najdem milenku,ak mas prachy dost tak si najdi nejaku sikovnu vysokoskolacku cu jej budes platit byt a zivit ju a ona ti da aj buchtu chytit atd...a ak penazi tolko neas tak odporucam gumenu ancu alebo umelu vaginu :) sice z tym skusenosti moc nemam ale mozno to pomoze...

vinea

Poznám dosť báb a žien,ktoré chuť na sex a milovanie len predstierajú, aby si ulovili a udržali muža. Keď ich už majú istých (manželstvo a pribudnú deti) tak sa v tejto oblasti dosť menia, alebo si hľadajú iných mužov (milencov) na uspokojovanie svojich potrieb a toho svojho majú len pre isté výhody a že sa majú pri ňom dobre..

nicol8 - skôr si nájdi takú, ktorá tiež niekoho potrebuje, je sama a možno by si jej mohol tiež finančne vypomáhať či tak nejak. Proste dať tie peniaze skôr niekomu, kde nájdeš čo hľadáš potrebuješ ako to dávať niekomu, kde to bolo aj tak o ničom a ani si si neprišiel na svoje a pre ňu to bolo len o peniazoch

2bodka

Lulu2011 :)) hej to by potom "davali" asi zadarmiko :D alebo 3+1 zadarmo :D alebo vianocne ci velkonocne akcie za polovicnu cenu, ci zvyhodnene permanentky pre stalych VIP zakaznikov :D

doubledog

ako vidno z jeho komentarov, stetku si nasiel preto, ze mal skreslene predstavy o tom, ake sluzby ponuka.
zistil, ze v skutocnosti chce nieco ine, co mu stetka neda
teda, asi by sa nasla taka, pre ktoru je jej praca poslanim, ale takych bude malo

Lulu2011

ali - tak, ked uz sa takto na to pozera, tak to druhe je vacsie zlo, al ekazdopadne kazda jedna moznost zabija vztah, v takom stadiu je uz mrtvy viac menej