Prostitútka vs. manželka

Príspevok v téme: Prostitútka vs. manželka
nicol8

Po 15 rokoch manželstva mám problém s manželkou a sexom, máme to spolu max. raz za mesiac, ale potrebujem viac, Jej to netreba, sama mi navrhla inú ženu(samozrejme iba na sex). Pretože nemám v tejto oblasti skúsenosti, tak som sa spoľahol na internet a navštívil som privát. 100€ za hodinu, mladá vysokoškoláčka, hygiena v poriadku, ale inak to bolo nanič. Ani poriadne objať, ani chytiť za buchtu, nebodaj prstovať, všetko s gumou, bozkávanie mínus, absolútne bez záujmu, mal som sa dosť problém aj urobiť. Neviem, či to mám aj naďalej skôšať, jednak sa mi to zdá dosť drahé a nejak to nesplnilo moje očakávania. Dokonca aj ten občasný sex s manželkou mi príde lepší.
Otázka, hlavne na chlapov - aké sú vaše skúsenosti s takouto situáciou?

miuki

100 eur len ze si to tam strcil? take vyhodene peniaze by si aj mne mohol len tak poslat naucet a mas z toho taky isty pocit :D tak radsej sexzoznamka. a tam ani platit nemusis :D pri stetkach je to tak, vsetko plus na ceniku su +eura. su na trtkanie a nie na pritulenie. skor by som skusala keby som bola muz viac drazdit manzelku aby mala chut somnou na sex. zeni zvicajne nechcu kym muz ich nezavedie na chut :D

bingham

nicol8

Mozem ti sem hodit stranku kde robia Mlade studentky...su na urovni a dobre si zatrtkas...mozes si vyberat pomerne z velkeho mnoztva a niektore robia aj eskort...plus idu aj do paru

Joo

navrhni manzelke trojku muž+ona+ty ak ju potrebujes "naserkat" ,tak aj zena+ty+ona ..... ak toto s nou nepohne ,tak ta nelubi

deniki

No..ja som si to tiež miekedy myslela...aké trápne a hlpúpe boli moje hlášky...

Jasné, že to robia, veď aj v črepinách dávali 60 ročných, ked nemali náhodou ešte aj viac....

Lulu2011

jaj, lebo moj byvaly vzdy zarputile tvrdil, ze jeho rodicia urcite nikdy nesexuju :))) a svokrovcov som tiez nikdy nepocula, tak neviem, snad aj starsi ludia niekedy sexuju hm :D