Skvelé dievča

Príspevok v téme: Skvelé dievča
opel

Tieto "prázdniny" som spol naozaj veľmi milú babu.Nie je ako ostatné ale no,je vynimočná.Má takp charizmu ktorá sa nedá ani popísať slovami,ach.Ale problém je aj v tom,že.Pozná aj jedného chalana,poznajú sa neviem,necelé 3 roky.Nič medzi nimi ani nebolo.Ale je vidieť,že sa o ňu snaží,ale ona to tak neberie.Koľko krát sme aj spolu vonku a ťahá sa viac na moju stranu,čo ma teší,ale "dovtiera" sa aj on.Bolo by mi to aj blbé sa doňho domiešať aby som mu to nepokazil no neviem.Koľko krát strávime aj spoločné večere pri hviezdach.Neviem ako ani dalej,či pokračovať v tom,čo budujem alebo..

Jasmin644

Ak ti na nej záleži, páči sa ti a cítiš sa s ňou príjemne, určite by si mal pokračovať v budovaní aj naďalej. Ak ste spolu strávili aj nejaké tie večery pri hviezdach, očividne jej nie si ľahostajný. Ak chalan babu nepriťahuje, romantické večery nehrozia. Hamblivosť bokom, dôležitá je úprimnosť, podľa mňa by si jej mal narovinu povedať, čo k nej cítiš, že ti je s ňou príjemne a ako si to predstavuješ do budúcna. Mám kamaráta, ktorý bol dlhšie zaľúbený do jednej holky, neskôr sa aj stretávali, bolo im spolu fajn, ale chalan nikdy nenabral odvahu povedať jej, čo cíti, vyznať jej lásku, posunúť ich vzťah ďalej....Bál sa odmietnutia, neveril si. Časom sa ich cesty rozišli, našli si iných partnerov, ale nebolo to ono. Paradoxom je, že od tej holky viem, že bola doňho zaľúbená rovnako, len čakala, že chalan urobí prvý krok, povie jej, čo cíti, ale nedočkala sa, tak to brala z jeho strany ako úlet. Dlhšie sa takto obaja trápili, pritom stačilo, aby sa aspoň jeden z nich osmelil. Hold, cesty osudu sú niekedy nevyspytateľné...Ešte stále väčšina báb čaká na prvý krok od chalana ...Takže naber odvahu a porozprávaj sa s ňou, uvidíš na čom si, ako to vidí ona. Nemyslím si, že tým niečo pokazíš. Ženám imponuje úprimnosť a tvoj záujem o ňu jej polichotí. Iného chalana nerieš, dôležitý je začínajúci vzťah medzi Vami dvoma. Ak by sa jej páčil, asi by si s ním niečo začala už skôr. Veľa šťastia 